واکنش بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه /سکوت برای من یک گزینه نیست

واکنش بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه /سکوت برای من یک گزینه نیست


«ملیسا باررا» یک روز پس از انتشار اخباری مبنی بر اخراج او از قسمت هفتم سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» گفت: «در ابتدا و مهمتر از همه، یهودی‌ستیزی و اسلام‌هراسی را محکوم می کنم. من نفرت و تعصب از هر نوعی را علیه هر گروهی از مردم محکوم می‌کنم.»

او ادامه داد: «به عنوان یک مکزیکی پرافتخار، من مسئولیت داشتن پلتفرمی را احساس می‌کنم که به من امتیاز شنیده شدن را می‌دهد، و بنابراین سعی کرده‌ام از آن برای افزایش آگاهی در مورد موضوعاتی که به آن‌ها اهمیت می‌دهم استفاده کنم و صدایم را به کسانی که نیاز دارند برسانم. هر فردی در این کره خاکی صرف نظر از مذهب، نژاد، قومیت، جنسیت یا وضعیت اجتماعی واقتصادی، سزاوار حقوق انسانی برابر، کرامت و البته آزادی است. من شبانه‌روز دعا می کنم که دیگر هیچ مرگ و میر، خشونت و همزیستی نامسالمت‌آمیزی وجود نداشته باشد و به صحبت برای کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند ادامه خواهم داد و به دفاع از صلح و امنیت، از حقوق بشر و آزادی ادامه خواهم داد. سکوت برای من یک گزینه نیست».

«باررا» پیش‌تر در اینستاگرام خود در حمایت از فلسطین پست‌هایی منتشر کرده و اسرائیل را مرتکب «نسل‌کشی» و «کشتن بی‌رحمانه فلسطینیان، مادران و کودکان بی‌گناه به بهانه نابودی حماس» خوانده بود.

۲۲۰

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

همزمان با دهمین سالگرد درگذشت مرحوم دکتر کاظم معتمدنژاد، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *