«پیشکش زمستان» برنامه یلدایی رادیو اقتصاد شد

«پیشکش زمستان» برنامه یلدایی رادیو اقتصاد شدرادیو اقتصاد به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه‌ای با عنوان «پیشکش زمستان» را به روی آنتن می‌برد. تهیه کننده این برنامه از مخاطبان رادیو درخواست کرد تا خاطرات یلدایی خود را به برنامه «پیشکش زمستان» ارسال کنند.

فرزانه صادقیان، تهیه کننده برنامه «پیشکش زمستان» در گفت‌وگو با ایسنا درباره این برنامه‌ توضیح داد: «پیشکش زمستان» برنامه‌ای ترکیبی با آیتم‌های متنوع است که با حضور مهمانان سرشناس در زمینه‌های پژوهشی، هنری و اقتصادی جمعی صمیمانه را گرد هم می‌آورد. این برنامه از بخش‌های مفرح و جذاب تشکیل شده است و بازیگر حاضر در استودیو بار طنز گفتگوها را به دوش دارد. همچنین موسیقی‌های زنده با سازهای تنبک و تار و تنبور این شب را به یادماندنی خواهد کرد.
او در توضیح بخش‌ها و آیتم‌های این برنامه اعلام کرد: شاخص‌ترین بخش این برنامه گفتگو با ناخدای ناو گروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش به ایران است که در ماموریت ۲۱۰ روزه به دور دنیای خاطرات جذابی را از برگزاری یلدا بر روی عرشه کشتی بازگو می‌کند .
صادقیان همچنین اظهار کرد: در آیتم موفقیت با حضور کار فرینان مطرح کشور دکتر محتشمی و دکتر شاه حسینی درباره راهکارهای رسیدن به موفقیت های اقتصادی و توسعه فردی و نیز اهمیت به ارزشمندی زمان و هدف گذاری در زندگی برای رسیدن به موفقیت های اقتصادی گفتگو می‌شود.
تهیه کننده برنامه «پیشکش زمستان» آیتم آدم حسابی‌ها را از دیگر بخش‌های این برنامه معرفی کرد و گفت: در این آیتم با تولیدکنندگان برتر محصولات کشاورزی یلدایی از جمله انار، هندوانه و پسته به گفتگو می‌نشینم و بازار این محصولات را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در بخش موسیقی زنده هم حامد محضرنیا خواننده خوش صدای کشور قطعاتی دلنشین با موضوعات یلدایی را تقدیم شنوندگان خواهد کرد.
این برنامه ساز رادیو در توضیح آیتم دور کرسی بیان کرد: در این بخش نمایشی چند بازیگر در نقش پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندان و نوه‌ها مطالبی را در خصوص اهمیت دید و بازدید و استفاده از تجربه و نصیحت بزرگترها را بیان می کنند.
صادقیان گفتگو با شخصیت‌های مهم اقتصادی را از دیگر بخش های این برنامه معرفی کرد.
تهیه کننده «پیشکش زمستان» ادامه داد: یک مسابقه ۷ دقیقه‌ای  داریم که هر ساعت بین دو نفر از اعضا یک خانواده برگزار می شود و در پایان یک خانواده به عنوان برنده نهایی معرفی می‌شوند.
او در توضیح آیتمی با عنوان آبدارچی گفت: در این بخش یکی از بازیگران به عنوان آبدارچی وارد استودیو شده و با تعارف خوراکی‌های یلدایی با مجریان به گپ‌وگفت می پردازد.
تهیه کننده برنامه «پیشکش زمستان» شاهنامه خوانی را از دیگر بخش‌های این برنامه اعلام کرد و گفت: در این بخش ۲ تن از شاهنامه خوان‌ها حضور خواهند داشت و به صورت ویزه و شنیدنی شاهنمامه خوانی خواهند کرد. در آیتم صندوقچه تاریخ وقایع اقتصادی زمان‌های دور دست با حضور آقای فرازمند به سمع شنوندگان خواهد رسید و در فال اقتصادی نیز به صورت طنز در چند مرحله اجرا می شود.
صادقیان در پایان بیان کرد: از چند روز قبل از برنامه پویش # پیشکش را راه اندازی کردیم و از شنوندگان درخواست داریم خاطرات یلدایی خود را برای ما ارسال نمایند.
به گزارش ایسنا، برنامه «پیشکش زمستان» به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان و گویندگی فاطمه نیرومند و محسن احمدی فر پنج شنبه، ۳۰ آذر از ساعت ۲۱ به مدت ۱۸۰ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

همزمان با دهمین سالگرد درگذشت مرحوم دکتر کاظم معتمدنژاد، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *