تاکید استاندار خوزستان بر جبران عقب‌ماندگی طرح نهضت ملی مسکن

تاکید استاندار خوزستان بر جبران عقب‌ماندگی طرح نهضت ملی مسکنایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: بیش از یک سال را از دست داده‌ایم و اکنون باید دو برابر گذشته کار کنیم تا این عقب ماندگی در بحث طرح نهضت ملی مسکن استان را جبران کنیم.

علی اکبر حسینی محراب در نشست شورای مسکن خوزستان که امروز، ۱۷ آبان ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن شاید بتواند فرصتی باشد تا افرادی که نمی‌توانند خانه‌دار شوند را صاحبخانه کند.
وی افزود: اگر جدیتی که اکنون وزارت راه و شهرسازی در بحث نهضت ملی مسکن دارد از ابتدای دولت وجود داشت اکنون در میانه راه این طرح بودیم.
به گزارش ایسنا، وی افزود: بیش از یک سال را از دست داده‌ایم و اکنون باید دو برابر گذشته کار کنیم تا این عقب ماندگی در بحث طرح نهضت ملی مسکن استان را جبران کنیم.
استاندار خوزستان با اشاره به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: با توجه به عقب‌ماندگی‌ها از نرخ جمعیت، باید وعده‌ها در طرح نهضت ملی مسکن محقق شود و اقداماتی که در بحث تامین زمین برای خانوارها قول داده شده است عملی شوند.
مسکن مهر خوزستان تعیین تکلیف شود
حسینی محراب عنوان کرد: بحث مسکن مهر خوزستان حتما تعیین تکلیف شود زیرا این بحث در حال تبدیل شدن به یک پاشنه آشیل است و باید با تعامل و مدیریت این مساله حل شود.
وی افزود: روند پرداخت تسهیلات بانک‌ها در خوزستان خوب بوده اما باید بهتر عمل کنند تا جریان مسکن سازی برای افراد فاقد مسکن و جوانان رونق بگیرد.
استاندار خوزستان با اشاره به ساخت مسکن در صنعت‌شهرها، گفت: طرح صنعت‌شهر یکی از اقدامات خوبی است که می‌تواند به بحث خانه‌دار کردن کارگران و مهندسان و… کمک کند و شرکت‌ها و مدیران عامل برای رونق این طرح‌ها تلاش کنند و وارد میدان شوند تا صنعت‌شهرها در استان محقق شوند.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

علی بهادری‌جهرمی درباره بودجه سال ۱۴۰۳ و موضوع افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزود: لایحه بودجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *