مرگ یک زوج در هتل به‌دلیل سمپاشی

مرگ یک زوج در هتل به‌دلیل سمپاشی

نادیا زکالوند: سال ۲۰۱۸، جان کوپر، ۶۹ ساله، و همسرش سوزان، ۶۳ ساله، به‌محض اینکه در اتاقی در یکی از هتل‌های شهر غردقه در کرانه مصری دریای سرخ ساکن شدند، حالشان بد شد و همان شب در بیمارستان فوت کردند. از همان زمان تاکنون دعوای حقوقی در جریان بود تا اینکه مشخص شد، این زن و شوهر بر اثر استشمام هوای سمی ناشی از سمپاشی هتل برای از بین بردن ساس‌ها، جان خود را از دست داده بودند.

در بررسی‌های اولیه علت مرگ این زوج، مشخص شده بود که هیچ یک از مسمومیت‌ با مونوکسیدکربن یا غذایی موجب مرگ این زن و شوهر نشده بود و قرار گرفتن آنها در معرض عامل بیولوژیکی عفونی یا مواد شیمیایی سمی علت اصلی مرگ بوده است. موضوعی که در آن زمان مسئولان هتل به گردن نگرفتند.

در تحقیقات بیشتر،‌ یک گردشگر آلمانی گفت، این زن و شوهر در اتاقی ساکن شده بودند که اتاق مجاور آنها مورد هجوم ساس‌ها قرار گرفته و هنگام ناهار با استفاده از آفت‌کشی به نام «لامبدا» ضدعفونی شده بود. اتاق‌های کناری این اتاق به مسافران کرایه داده شده بود. اما در این اتاق قفل بود.

دختر این زن و شوهر به پلیس گفته بود که والدینش هیچ مشکل جسمی نداشتند و برای تفریح به مصر رفته بودند.

تمام بررسی‌ها و کالبدشکافی‌ها نشان داد که این زن و شوهر بر اثر استشمام هوای سمی ناشی از آفت‌کش فوت کرده‌اند و هتل مسئول مرگ این زوج است. اکنون مدیر هتل منتظر شنیدن رای دادگاه است.

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

دو زایمان این زن ۳۲ ساله در مجموع ۲۰ ساعت طول کشید. او ابتدا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *