امتیاز Starfield در استیم به “Mixed” کاهش یافت

امتیاز Starfield در استیم به “Mixed” کاهش یافت

کاهش امتیاز Starfield در استیم در حالی اتفاق افتاد که کاربران، این بازی را متوسط‌ترین بازی بتسدا تا به امروز می‌دانند.

Starfield در استیم امتیاز «Mixed» دارد و کسانی که آن را بازی کرده‌اند چندان شگفت‌زده نشده‌اند.

به عنوان اولین IP جدید بتسدا در بیش از ربع قرن، هیاهوی اطراف Starfield بسیار زیاد بود. این بازی توانست هنگام عرضه، از ۶ میلیون بازیکن فراتر رود و به بزرگ‌ترین عرضه بتسدا تبدیل شود و بازی‌های محبوبی مانند Skyrim و Fallout 4 را شکست دهد. اما اکنون پس از گذشت دو ماه، اوضاع برای عنوان نقش‌آفرینی فضایی خوب به نظر نمی‌رسد.

نمره استارفیلد در استیم به “Mixed” کاهش یافت و تنها ۴۸٪ از ۵۹۹۶ رتبه دهی کاربران در ۳۰ روز گذشته مثبت بوده‌اند. به طور کلی، ۶۹٪ از ۷۵,۷۰۱ رتبه دهی ارسال شده از زمان عرضه بازی، مثبت بوده است. این استاندارد بسیار پایینی در مقایسه با Skyrim و Fallout 4 است که هر دو در پلتفرم شرکت Valve دارای رتبه‌بندی‌های «بسیار مثبت» هستند.

در صفحه استیم Starfield، کاربران از اینکه این بازی امتیاز متوسطی را دریافت کرده‌ است تعجب نکرده‌اند و نظرات خود را در مورد اینکه چرا بر اساس تجربه خودشان این امتیاز منصفانه است، بیان کرده‌اند.

برای برخی، استارفیلد به اندازه کافی متقاعدکننده نیست. کاربری می‌نویسد: «من خیلی تلاش کردم تا با استارفیلد ارتباط برقرار کنم، اما در مقایسه با بازی‌های Fallout و Skyrim بسیار کسل‌کننده و بی‌مزه به نظر می‌رسد.» به طور مشابه، کاربر دیگری آن را به عنوان «متوسط‌ترین بازی بتسدا تا به امروز» توصیف و اضافه می‌کند که «حتی گیم‌پلی Fallout 76 دارای سیستم لوت و تنظیمات جذاب‌تری است.»

بسیاری از کسانی که واقعاً در ابتدا از استارفیلد لذت برده‌اند، گفته‌اند که پس از گذراندن زمان قابل توجه‌ای در آن، بازی احساس کهنه شدن پیدا می‌کند. کاربری می‌گوید: «من از آن لذت می‌برم و هنوز هم یکی از برترین بازی‌های من در سال است، اما من در آستانه ۸۰ ساعت بازی هستم و کم‌کم دارم از بازی خسته می‌شوم.» کاربر دیگری موافق است و می‌نویسد: «من از آن لذت می‌برم، اما درخشش آن به سرعت از بین رفت. بزرگ‌ترین مسئله این است که روش‌های متفاوتی برای پیش‌برد بازی وجود ندارد، فقط تیراندازی است. شما بدون روش‌های پویا برای بازی کردن و ساختن شخصیتتان احساس پوچی می‌کنید.»

همچنین تعداد کاربران اندکی وجود دارند که احساس می‌کنند اگر این عنوان نقش‌آفرینی در مقیاس کوچک‌تری ساخته شده بود، تجربه‌ای بسیار بهتر ارائه می‌داد؛ چرا که بسیاری از سیارات دارای پایه‌های تکراری هستند و این امر جذابیت آن را از بین می‌برد. البته استارفیلد هنوز روزهای اولیه خود را سپری می‌کند و با کمک جامعه ماد و پشتیبانی رسمی از مادها می‌توانیم شاهد مطلوب‌تر شدن امتیازات کاربران در آینده باشیم.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *