به نظر Bayonetta بعدی بدون حضور خالق سری ساخته خواهد شد

به نظر Bayonetta بعدی بدون حضور خالق سری ساخته خواهد شد

کارگردان و خالق فرنچایز Bayonetta به تازگی اعلام کرده است که احتمالا نسخه‌ی بعدی این سری، بدون حضور او ساخته خواهد شد.

 

متاسفانه فاصله‌ی زمانی زیادی بین عرضه‌ی نسخه‌ی دوم و سوم بازی Bayonetta وجود داشت؛ با این حال، استودیوی پلتینوم گیمز (PlatinumGames)، با عرضه‌ی دو بازی فرعی از این مجموعه، یعنی Bayonetta Origins: Cereza و Lost Demon، طرفداران این مجموعه را بسیار خوشحال کرد. اما متاسفانه ابتدای امسال کارگردان بازی یعنی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، این استودیو را ترک کرد که خبر ناراحت کننده‌ای برای طرفداران سری Bayoneetta محسوب می‌شد. او نسخه‌ی اول این بازی را خلق کرد و نظارت بر پروسه‌ی ساخت نسخه‌های دیگر بازی را بر عهده داشت.

در آخرین ویدیو قرار داده شده در کانال یوتیوب او، کامیا گفت که تقریبا غیر ممکن است تا این بازی بر اساس داستان ۹ قسمتی که او برای این بازی در ذهن داشت، ادامه داده شود. اما او انتظار دارد تا این مجموعه به شکل دیگری، ادامه پیدا کند.

او به طور دقیق‌تر اینگونه گفت:

من در مصاحبه‌های متعددی این قضیه را اعلام کرده‌ام که سری Bayonetta قرار بود ۹ قسمت مختلف داشته باشد، و میخواستم تا کل این مجموعه را با نام Bayonetta Saga گسترش دهم، اما متاسفانه به نظر قرار است تا بخش Saga این بازی را با خود به گور ببرم. باعث تاسف است که Bayonetta ساخته‌ی من است اما متعلق به من نیست، ولی مطمئنم صاحبان این بازی، ساخت ادامه‌ی این مجموعه را در پیش خواهند گرفت.

با این حال، بدون حضور او مشخص نیست که آینده‌ی این بازی چگونه پیش خواهد رفت اما امیدواریم بازی از مسیر اصلی خود خارج نشود و با داستانی جذاب در کنار گیم‌پلی سرگرم کننده ادامه پیدا کند.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *