بازی Crash Team Rumble

شخصیت اسپایرو در فصل سوم بازی Crash Team Rumble اضافه می‌شوند

شب گذشته، استودیوی «Sony Interactive Entertainment» اعلام کرد که در فصل سوم بازی Crash Team Rumble ، شخصیت اژدهای اسپایرو را به عنوان یکی از شخصیت‌های قابل بازی اضافه خواهد کرد.

اخبار مربوط به شخصیت اژدها اسپایرو از منابع رسمی مربوط به مراسم «گیم اواردز» منتشر شده و جزئیات بیشتر درباره محتوای فصل 3 بازی کراش رامبل ، در طول این مراسم ارائه می‌شود.

شخصیت اسپایرو در فصل سوم بازی Crash Team Rumble اضافه می‌شوند

از زمان عرضه‌ی بازی جدید Crash Team Rumble در اوایل سال، این بازی توجه بازیکنان زیادی را به خودش جلب نکرده؛ اما تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی، با اضافه کردن یک شخصیت جدید در فصل سوم Crash Team Rumble ، امیدوار است تا بتواند موفقیتی داشته باشد. تیم توسعه دهنده این بازی، با به‌روزرسانی‌ها و اضافه کردن محتواهای متنوع، تلاش کرده تا بازی را پیشرفت دهد.

براساس اطلاعاتی که در صفحه رسمی مراسم «گیم اواردز» منتشر شده، «اژدهای اسپایرو» در تاریخ 16 آذر 1402، به عنوان یکی از شخصیت‌های قابل اجرا به بازی جدید Crash Team Rumble اضافه خواهد شد. این محتوا، با نام «All Fired Up» در فصل سوم بازی منتشر می‌شود.
بازی کراش تیم رامبل، در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی در دسترس است. اطلاعات دقیق‌تر درباره محتوا و جزئیات فصل سوم به طور کامل در جریان مراسم گیم اواردز ارائه خواهد شد که همزمان با انتشار این محتوا برگزار می‌شود.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *