بازی Squid Game

نتفلیکس بازی Squid Game را خواهد ساخت

سرویس استریم «نتفلیکس» (Netflix)، شب گذشته به صورت رسمی اعلام کرد که ساخت بازی Squid Game ، سریال محبوب کره‌ای را در دستور کار قرار داده است.

طبق گزارش نشریه «Gamere Actor»، ما فقط اطلاعات محدودی درباره بازی ویدیویی Squid Game داریم و فقط می‌دانیم که این بازی قرار است براساس سریال محبوبی با همین نام ساخته شود.

نتفلیکس بازی Squid Game را خواهد ساخت

دو سال پیش، گزارشی مبنی بر اینکه نتفلیکس در حال توسعه بازی ماهی مرکب است به گوش می‌خورد. از آن زمان تاکنون، اطلاعات بیشتری ارائه نشده و تنها شایعاتی وجود دارد که تأیید کننده این خبر هستند. با این حال، شب گذشته سرویس استریم «نتفلیکس» تأیید کرد که این بازی واقعاً در حال توسعه است؛ اما جزئیات بیشتر را نمی‌تواند لو بدهد.
بازی Squid Game
از طرف دیگر، توضیح داده شده است که این بازی در دنیای خود سریال قرار خواهد گرفت و شما قادر خواهید بود با سایر بازیکنان در مسابقات مخفی رقابت کنید. به هر حال، هیچ اطلاعات دیگری درباره استودیوی سازنده، تاریخ انتشار، فرمت، ژانر و حتی عنوان رسمی وجود ندارد.
با توجه به اینکه نتفلیکس تاکنون تجربه توسعه بازی AAA را نداشته است، انتظار می‌رود که این بازی به حدی کوچک‌تر باشد؛ اما این تنها یک حدس است و هیچ اطلاعات رسمی در این زمینه وجود ندارد.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *