اسپین آف جان اسنو از بازی تاج و تخت

اسپین آف جان اسنو از بازی تاج و تخت هنوز چراغ سبز دریافت نکرده است

کیسی بلویز مدیرعامل و رئیس اچ‌بی‌او اخیراً گفته است که طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اسپین آف جان اسنو از بازی تاج و تخت با محوریت شخصیت کیت هرینگتون به هیچ‌وجه به دریافت مجوز رسمی از این شبکه نزدیک نیست.
او در ادامه گفت:”ما همیشه فیلمنامه‌های Game of Thrones را در دست توسعه داریم.» او با اشاره به سفارش سریال A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight که بر اساس رمان‌های دانک و تخم مرغ نویسنده Thrones است گفت:” ما پروژه Dunk and Egg را در بهار نهایی کردیم.”
با این حال سایر اسپین‌آف‌های بالقوه این نمایش فوق‌العاده محبوب که هیچ یک از آنها به طور رسمی به رسمیت شناخته نشده است. باید بگوییم که یک مسیر طولانی در پیش دارند. حتی ممکن است اصلا نتوانند وارد مسیر تولید شوند.

نظر رئیس شبکه HBO

بلویز افزود: «نمی‌گویم اسپین آف جان اسنو از بازی تاج و تخت نزدیک به چراغ سبز یا هر چیز دیگری باشد. اما ما همیشه روی فیلم‌نامه‌ها و ایده‌های مختلف کار می‌کنیم.»
او پیش از این گفته بود: «بدیهی است که ما می دانیم که جورج این دنیای باورنکردنی را با تمام این تاریخ واقعاً غنی و پیچیده و همه این شخصیت ها دارد. بنابراین ما سعی کرده‌ایم در مورد داستان‌هایی که ارزش گفتن دارند فکر کنیم. چه چیزی هیجان انگیز خواهد بود؟ طرفداران چه چیزی را دوست دارند؟» او گفت. ” Dunk and Egg یکی از آن هاست، اما نه تنها.”
مارتین در ژوئن 2023 با تایید اینکه هرینگتون نقش تاج و تخت خود را در سریالی درباره جان اسنو با نام مستعار ایگون تارگرین بازی خواهد کرد، خبرساز شد. او گفت که عنوان کاری سریال Snow است و هرینگتون عمیقا درگیر پروژه است. امیلیا کلارک، همبازی هرینگتون گفته بود« من می‌دانم که این سریال و داستان وجود دارد. و در حال وقوع است.»
بلویز همچنین گفت که A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight احتمالاً در بهار 2024 فیلمبرداری را آغاز خواهد کرد.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *