ساخت داستان اسباب بازی 5

تیم آلن مذاکره با دیزنی را برای ساخت داستان اسباب بازی 5 تایید کرد

تیم آلن برنامه های خود را برای ساخت داستان اسباب بازی 5  تایید کرده است. این بازیگر 70 ساله که نقش باز لایت‌یر را در کنار وودی تام هنکس در این انیمیشن نمادین بازی می‌کند. پس از تماس دیزنی در مورد ساخت فیلم، فاش کرد که قسمت پنجم آن ساخته خواهد شد.
او با حضور در «نمایش امشب با جیمی فالن» گفت: «باب ایگر رئیس دیزنی گفت که در این انیمیشن حال اجراست. او در واقع گفت که قرار است این اتفاق بیفتد.» “آنها با من و تام تماس گرفتند تا نقش ها را دوباره بازی کنیم.”
طبق اخبار هالیوود مووی 21 آلن اعتراف کرد که علیرغم موفقیت چهار فیلم کلاسیک قبلی پیکسار، در مورد این که دوباره نقش رنجر فضایی را بازی کند، کمی مردد است.

ایده ساخت قسمت پنجم

اگر ساخت داستان اسباب بازی 5 به نتیجه برسد. باز و وودی باید پس از پایان فیلم چهارم با یکدیگر متحد شوند. زیرا وودی بقیه گروه را ترک کرد تا با بو بیپ بماند.
با این حال آلن ایده ای دارد که چگونه این باند را دوباره گرد هم بیاورد. و فکر می کند اولین مالک انسانی آن ها یعنی اندی می تواند کلید اصلی آن باشد.
او اخیراً گفته است: «نمی‌دانم داستان به اینجا می‌رود یا نه. اما اگر کل داستان از طریق اندی در بزرگسالی باشد چه؟ «[او] بچه‌هایی دارد. و آنها در شبکه های اجتماعی هستند و بچه می‌گوید: «تا حالا این اسباب‌بازی را دیده‌ای؟ و اندی می بیند که باز یک دستش گم شده است و دارند این اسباب بازی های قدیمی را می فروشند و اندی می رود و همه اسباب بازی ها را جمع می کند.»
او باید بیرون برود و هر یک از آنها را پیدا کند و آنها را دوباره کنار هم بگذارد. آنها را به خانه خود بازگرداند و همه چیز را از نو با پسرش شروع کند.
همه چیز از دید اندی است. زیرا ما [اسباب بازی ها] زندگی او را ساختیم و اکنون او این لطف را انجام می دهد.”

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *