مسابقه اسکویید گیم

شرکت‌کنندگان مسابقه اسکویید گیم نتفلیکس را تهدید به شکایت کردند

شرکت‌کنندگان مسابقه اسکویید گیم تصمیم دارند از نتفلیکس شکایت کنند. افراد حاضر در مسابقه اسکویید گیم، تهیه‌کنندگان را به دلیل صدمات جسمی مانند هیپوترمی (افت دمای بدن) و آسیب عصبی که گفته می‌شود در طول فیلمبرداری سریال متحمل شده‌اند، تهدید شکایت کردند. به نظر می رسد که شرکت بریتانیایی صدمات شخصی Express Solicitors به دنبال غرامت برای شرکت کنندگان در مسابقه است. مدیرعامل دنیل اسلید در بیانیه‌ای گفت: «ما از طرف شرکت‌کنندگانی که در این نمایش مجروح شده‌اند نامه‌های ادعایی ارسال کرده‌ایم. به ما گفته شده است که مدیران اجرایی این مسابقه مرزهای ایمنی را به نام سرگرمی جابجا کرده‌اند. شرکت‌های تولیدی باید از سلامت اطمینان حاصل کنند. و استانداردهای ایمنی نباید در برنامه هایی به این شکل مردم را در معرض خطر قرار دهد.»

 طبق اخبار هالیوود مووی 21 در پاسخ استفان لمبرت تهیه کننده اجرایی گفت: «ما بزرگترین جایزه تاریخ مسابقات تلویزیونی را اهدا می کنیم. قرار نبود قدم زدن در پارک برای برنده شدن 4.56 میلیون دلار باشد.” او با اذعان به وجود لحظات «سخت» افزود که این نمایش «بسیار زیباتر و آسان‌تر از بسیاری از نمایش‌های بدون فیلمنامه بود. در مقایسه با برخی از نمایش‌های بقا که ساخته شده‌اند. یا در مقایسه با مجموعه‌ای کامل از نمایش های موفق در ایالات متحده و در سایر نقاط جهان.»
حالا باید دید که در نهایت شرکت کنندگان موفق به دریافت خسارت می شوند. و یا اینکه تهیه کنندگان با توجه به هشدارهای پیش از مسابقه می توانند خود را در دادگاه تبرئه کنند.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *