مارگو رابی: احتمال ساخت قسمت دوم فیلم باربی بسیار کم است | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

مارگو رابی: احتمال ساخت قسمت دوم فیلم باربی بسیار کم است

باربی پس از تسلط بر باکس آفیس جهانی در تابستان 2023، درآمد هنگفت 1.4 میلیارد دلار و دریافت تحسین جهانی به نظر می رسد برای ادامه فیلم آماده باشد. بسیاری از از طرفداران علاقه دارند که قسمت دوم فیلم باربی ساخته شود.
 با توجه به اینکه داستان باربی همیشه پرطرفدار و دوست داشتنی است. واقعاً تعجب آور است که تاکنون چندین دنباله و اسپین آف باربی ساخته نشده است. بخشی از آن ممکن است به این دلیل باشد که افرادی که فیلم را ساخته اند هرگز روی ساخت یک فرنچایز تمرکز نکرده اند. در عوض تصمیم گرفته اند تمام انرژی خود را در آن فیلم بگذارند.
طبق اخبار هالیوود مووی 21 از مارگو رابی ستاره و تهیه کننده باربی در مورد پتانسیل ساخت قسمت دوم فیلم باربی سوال شد. واضح است که او هیچ چیز را رد نکرد. اما رابی به سرعت گفت که او و کارگردان گرتا گرویگ برنامه‌های زیادی برای فیلم‌های آینده نداشتند. رابی توضیح داد: “من فکر می کنم ما همه چیز را در یک فیلم قرار دادیم. ما آن را به عنوان یک سه گانه یا فرنچایز نساخته ایم.” مثل این بود که گرتا همه چیز را در این فیلم گذاشت. بنابراین نمی توانم تصور کنم که چه اتفاقی می افتد.

باکس آفیس

او در ادامه درباره موفقیت باربی در باکس آفیس صحبت کرد. و اشاره کرد چگونه فیلمی مانند باربی به دنبال یافتن راهی برای برنده شدن است تا بتواند یک لحظه مهم را برای کل صنعت سینما رقم بزند.
رابی گفت: “من می‌توانم بگویم بزرگ‌ترین نکته برای من این است که فیلم‌های اصلی هنوز هم می‌توانند در گیشه موفق شوند. داستان می تواند کاملا اورجینال باشد. بسیاری از افراد در صنعت سینما وقتی متوجه می شوند یک فیلم توسط یک زن ساخته شده است احتمال می دهند که فیلم موفق نشود. در صورتی که چنین چیزی درست نیست. و در اینجا بسیار مهم بود که باربی عملکرد خوبی داشته باشد. و با فروش خوبی که در گیشه جهانی داشت توانست به سادگی این موضوع را اثبات کند.”
قسمت دوم فیلم باربی

ساخت قسمت دوم

مارگو رابی در مورد اینکه آیا قسمت دوم فیلم باربی برای موفقیت تابستانی او وجود خواهد داشت یا خیر. او تهیه کننده و بازیگر فیلم گرتا گرویگ بود که بیش از 1.4 میلیارد دلار در گیشه فروش داشت. پس احتمالا بهترین فرد برای پاسخ به این سوال است.
رابی مانند هر کس دیگری که با باربی درگیر است. ماه ها گرویگ را به خاطر کارگردانی بی باک و دیدگاه خلاقانه اش ستایش کرده است. در جریان مصاحبه های اخیر برای فیلم، رابی به همه حاضران گفت که گرویگ با فیلم پرفروش صورتی خود، بازی را تغییر داد.
او گفت: ” گرتا خیلی متواضع است.” “او به معنای واقعی کلمه بازی را تغییر داده است. از این به بعد به دلیل کاری که انجام داده همه چیز متفاوت خواهد شد. و هر زمان کسی خواست ایده اصلی دیگری را مطرح کند که به بودجه زیادی نیاز دارد، و یک بازیگر زن نقش اول را خواهد داشت. هیچ فردی مخالفت نمی کند. و همه به باربی اشاره می کنند و می گویند: باربی با این شرایط توانست موفق شود. و این موضوع شگفت انگیز است.
همان طور که گفته شد گرتا و مارگو برنامه ای برای ساخت فرنچایز و قسمت دوم و سوم فیلم باربی ندارند. اما در ادامه باید دید که درآمد خوب این فیلم می تواند باعث ساخت قسمت های بعدی شود یا خیر.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *