مگان فاکس در هالووین

مگان فاکس در هالووین قوانین اعتصاب بازیگران را نادیده گرفت

مگان فاکس در هالووین 2023 تصمیم گرفت که مطابق با خواست خود این جشن را برگزار کند. قرار نبود اجازه دهد قوانین اعتصاب بازیگران برنامه های هالووین او را خراب کنند.
طبق اخبار هالیوود مووی 21 هالیوود در اوایل این ماه زمانی که SAG-AFTRA قویاً از اعضای اتحادیه و متحدانش خواست لباس شخصیت‌های تلویزیونی و فیلم را نپوشند، به امید اینکه استودیوها و پخش‌کننده‌های پخش‌کننده تبلیغات رایگان را رد کنند. خود را دچار سردرگمی کرد.
اما مگان فاکس در هالووین امسال ظاهراً از قوانین عصبانی شده بود. و سعی کرد هالووین را به شیوه خودش جشن بگیرد. او با الهام از فیلم Kill Bill و به همراه نامزدش گان کلی دیده شد. فاکس به قاتل نوجوان گوگو یوباری تبدیل شد در حالی که کلی لباس ورزشی نمادین اوما تورمن آغشته به خون را پوشید.

قوانین اعتصاب بازیگران برای هالووین

اتحادیه این دستورالعمل را در اطلاعیه اولیه خود توضیح داد. جایی که آنها از اعضا خواستند از “قدرت جمعی خود برای ارسال پیامی با صدای بلند و واضح به کارفرمایان استفاده کنند که ما محتوای آنها را بدون قرارداد منصفانه تبلیغ نمی کنیم.
SAG به بازیگران پیشنهاد کرد که «شخصیت‌ها و فیگورهای (شبح، زامبی، عنکبوت، و غیره)» را انتخاب کنند و از اعضا خواست که لباس‌هایی را که از فیلم های مشهوری چون باربی و غیره هستند نپوشند و تبلیغ نکنند.
مندی مور بازیگر با انتقاد از اتحادیه واکنش نشان داد و گفت قوانین هالووین SAG با توجه به این واقعیت که هنوز قراردادی را امضا نکرده اند، وقت تلف کردن است. او پرسید: “این یک شوخی هست؟ بیا @sagaftra. این چیزی است که مهم است؟». ما از شما می خواهیم که از طرف ما با حسن نیت مذاکره کنید. به میز برگردید و یک معامله عادلانه انجام دهید تا همه بتوانند به کار خود بازگردند.»
در حالی که اعتصاب به مرز چهار ماهه خود نزدیک می شود. رهبران SAG-AFTRA و اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون در مسیر رسیدن به توافق هستند.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *