اسپین آف Peaky Blinders

نتفلیکس اسپین آف سریال Peaky Blinders را خواهد ساخت

جزئیات جدیدی از اسپین آف Peaky Blinders منتشر شد. به نظر می‌رسد نتفیلیکس می‌خواهد از این سریال مافیایی موفق، اسپین‌آف‌های جدیدی بسازد.

طرفداران سریال پیکی بلایندرز به نظر می‌رسد نیازی به صبر طولانی برای ادامه داستان نداشته باشند؛ زیرا گزارشات اخیر نشان می‌دهد که دو اسپین‌آف جدید در حال ساخت و توسعه است.

اسپین آف Peaky Blinders ساخته خواهد شد

بر اساس گزارش جدید نشریه «بلومبرگ»، دو اسپین اف پیکی بلایندرز ساخته خواهند شد. سری اول در شهر «بوستون» و در قرن بیستم و در دهه‌هایی پس از ماجراجویی‌های اصلی پیکی بلایندرز رخ می‌دهد. سری دوم متمرکز بر تیتراژ پایانی خانواده شلبی، مادربزرگ خانواده (آنت پالی) است که در سریال اصلی توسط «هلن مک‌کروری» در سریال اصلی بازی شده است.
اسپین آف Peaky Blinders
در حال حاضر، جزئیات دیگری در مورد داستان اسپین‌آف‌های پیکی بلایندرز مشخص نیست؛ اما گروه گنگستر بیرمنگهام، به صورتی جزئی با بوستون آشنا شده بوده و مشخصاً داستان جذابی را ارائه خواهد داد. «مایکل گری» (فین کول) در آنجا به دستور «تامی شلبی» (کیلیان مورفی) به زندان افتاد و تامی برنامه‌هایی برای توزیع اپیوم را در آنجا آغاز کرد.
با توجه به درگذشت ناگهانی «هلن مک‌کروری» که بازیگر «آنت پالی» بود، انتظار می‌رود که اسپین‌آف «آنت پالی»، به احتمال زیاد در روزهای جوانی‌اش رخ می‌دهد.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *