فیلم The Flash

نویسنده فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow مشخص شد

فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow یکی از جدیدترین فیلم‌های دی‌سی به شمار می‌رود که نویسنده آن مشخص شده است.

فیلم «سوپرگرل: زن فردا» اثری از دنیای سینمایی جدید دی‌سی تحت هدایت جیمز گان و پیتر سفران به شمار می‌رود که مدتی پیش ساخت آن اعلام شده بود و حالا نیز توسعه آن به جریان افتاده است. بنابر گزارش‌ها، نویسنده این اثر مشخص شده و فرایند نگارش فیلم‌نامه آن نیز شروع خواهد شد.

سوپرگرل یکی از شخصیت‌های کریپتونی محبوب به شمار می‌رود که قرار است در دنیای سینمایی جدید دی‌سی حضور داشته باشد و حالا نیز نویسنده با تجربه‌ای به نام آنا نوگیرا برای نگارش داستان آن به خدمت گرفته شده است. با اینکه این نویسنده تاکنون نگارش آثار بزرگی را در دست نداشته اما قبلا نگارش داستان سوپرگرل را برای فیلم The Flash برعهده داشته است.

فیلم The Flash

با اینکه شخصیت سوپرگرل با بازی ساشا کایه در فیلم «فلش» معرفی شده بود اما ظاهرا جیمز گان و پیتر سفران قرار است بازیگر دیگری را برای ایفای این نقش به خدمت بگیرند و در حال حاضر مشخص نیست که آن‌ها چه کسی را برای این نقش در نظر دارند.

بنابر گزارش‌ها، تجربه آنا نوگیرا در رابطه با داستان سوپرگرل سبب شده تا جیمز گان تصمیم بگیرد تا این نویسنده را برای نگارش فیلم‌نامه فیلم «سوپرگرل: زن فردا» انتخاب کند. این اثر سینمایی بخشی از فصل اول دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که هنوز تاریخی برای شروع فیلمبرداری یا اکران آن تعیین نشده است.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *