پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023

پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023 شد

 این یک روز زیبا برای طرفداران “Grey’s Anatomy” است. زیرا خبر می رسد که از نگاه مجله people پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023 شد.
جیمی کیمل مجری در برنامه خود شنبه فاش کرد که پاتریک دمپسی که برای بسیاری به عنوان مک دریمی شناخته می شود. به عنوان جذاب ترین مرد سال 2023 توسط مجله People انتخاب شده است. بازیگر «آناتومی گری» جانشین کریس ایوانز بازیگر و ستاره «کاپیتان آمریکا» سال گذشته شد. این بازیگر 57 ساله درباره افتخار جذاب ترین ترین مرد زنده به People گفت: “خوشحالم که این اتفاق در این مقطع از زندگی من رخ می دهد. “
سه‌شنبه شب دمپسی بازیگر نقش درک شپرد در درام پزشکی ABC که در جعبه‌ای شیشه‌ای روی صحنه در کنار کیمل محصور شده و نقاب زده بود. در حالی که تماشاگران از مرد مرموز سؤال می پرسیدند تا هویت او را کشف کنند. مردم حدس می‌زدند که جذاب‌ترین مرد امسال احتمالاً تیموتی شالامه، هری استایلز و حتی «دوست پسر تیلور سویفت» تراویس کلس باشد.
اما کیمل وقتی اشاره کرد: «ستاره یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی تمام دوران‌ها» است کمی دایره حدس ها را محدود کرد. به طور طبیعی کسی مردم حدس می زدند که او بازیگر «بازی تاج و تخت» باشد . که کیمل اشاره دیگری به این موضوع کرد: «در نقش یک پزشک بازی کرد».

خانواده پاتریک

دمپسی دارای یک دختر تالولا 21 ساله و دوقلوهای 16 ساله سالیوان و داربی با همسر جیلیان 57 ساله است. این زوج در سال 1994 با هم آشنا شدند و در سال 1999 ازدواج کردند. پاتریک دمپسی نظاره گر مبارزه مادرش با سرطان بود.
پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023 گفت: “واکنش خانواده اش خیلی دور از عکس العمل خودش نبود. او با شنیدن این خبر به مردم گفت: «کاملا شوکه شدم و بعد شروع کردم به خندیدن». “این یک شوخی است، درست است؟ من همیشه ساقدوش بودم!”
دمپسی همچنین به شوخی گفت که برچسب سپر، تی شرت و پوستر آماده برای تبلیغ عنوان جدید خود دارد. این بازیگر به People گفت: من سال ها پیش به اوج رسیدم. “اما من هنوز اینجا هستم.”
او افزود: “من کاملاً آن را فراموش کرده بودم و حتی به این فکر هم نمی کردم که در این موقعیت باشم. بنابراین این حرکت برای اعتماد به نفس من خوب است.”
پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023

جذاب ترین های سال های گذشته

پاتریک دمپسی جذاب ترین مرد سال 2023 امیدوار است مرکز دمپسی را که به افتخار مادر فقیدش برای حمایت از بیماران سرطانی و عزیزانشان تأسیس کرد، مشهور شود. مرکز دمپسی طبق وب سایت خود مراقبت شخصی و جامع سرطان را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. که برای بیماران سرطانی می تواند یک پروسه درمان عالی باشد. بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای پرداخت نمایند.
کریس ایوانز جذاب ترین مرد سال 2022 مجله People بود. ایوانز در نوامبر 2022 به مجله پیپل گفت: «این چیزی است که وقتی پیر و شل می‌شوم، می‌توانم به گذشته نگاه کنم و بگویم «آن زمان را به یاد می‌آورم…» کریس در نوامبر 2022 به مجله People گفت: «من خوش شانس هستم که در هر عنوانی در بحث حضور دارم.»
ایوانز گفت که این عنوان برای مادرش که بر حرفه بازیگری درخشان پسرش می بالید بود نیز یک پیروزی بود. او گفت: “مادر من خیلی خوشحال خواهد شد که من این عنوان را به دست آورده اند.” او به هر کاری که من انجام می دهم افتخار می کند. اما این چیزی است که او واقعاً می تواند به آن ببالد.
دیگر افراد مشهوری که بخشی از «باشگاه» جذاب ترین مردان بوده‌اند عبارتند از: ستاره «مرد مورچه‌ای» پل راد، مایکل بی جردن، برنده EGOT جان لجند، ادریس البا و بلیک شلتون، کریس همسورث، دیوید بکهام، رایان رینولدز و دوئین جانسون.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *