تامین ۵ هزار میلیارد تومان از مصوبات عمرانی سفر اول رئیس‌جمهور به استان گلستان 

تامین ۵ هزار میلیارد تومان از مصوبات عمرانی سفر اول رئیس‌جمهور به استان گلستان معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: حدود ۵ هزار میلیارد تومان از مصوبات عمرانی سفر دور اول سفر رئیس جمهور به استان گلستان تامین شده است.

به گزارش ایسنا، در آستانه سفر دوم رئیس جمهور و هیات دولت به استان گلستان؛ جلسه بررسی فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی این استان به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری با حضور فعالان و بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار شد.
 محسن منصوری با اشاره به میزان تحقق مصوبات دور اول سفر رییس جمهور به استان گلستان، تصریح کرد: در دور نخست، حدود ۵ هزار میلیارد تومان از اعتبارات مصوبات عمرانی استان گلستان تامین شده است.
معاون اجرایی رئیس جمهور ایجاد تحولات سازنده در منطقه آزاد تجاری اینچه برون را یکی از دستاوردهای سفر رییس جمهور به استان گلستان خواند و گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی دولت، مشکلات این منطقه در حوزه تعرفه‌های حمل و نقل و ترانزیت ریلی برطرف شده است ‌و به زودی جابه‌جایی مسافر و کالای مسافری از منطقه اینچه برون انجام خواهد گرفت.
سرپرست نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر استفاده از ظرفیت نیروی متخصص مردمی در راستای توسعه اقتصادی این استان، اظهار داشت: با بکارگیری از این ظرفیت بدون تردید روند اجرای طرح ها تسریع خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: توقع دولت، ارتباط دوسویه بخش خصوصی با بخش حاکمیتی برای توسعه و پیشرفت استان گلستان است.
سرپرست نهاد ریاست جمهوری، استان گلستان را دارای ظرفیت های کم نظیری دانست و با اشاره به دسترسی این استان به دریا گفت: باید از این فرصت در حوزه تولید آبزیان و تقویت گردشگری این منطقه استفاده کرد.
 منصوری در پایان ضمن ارائه پیشنهاداتی از جمله تدوین بسته مجزا در حوزه گردشگری استان گلستان، گفت: همچنین به منظور توسعه شهرک‌های صنعتی و کشاورزی، باید فرایند الحاق زمین به این شهرک‌ها تسریع شود.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *