رصد لحظه‌ای تحرکات معاندان توسط گروه ۸۴۰ موشکی ارتش

رصد لحظه‌ای تحرکات معاندان توسط گروه ۸۴۰ موشکی ارتشفرمانده گروه ۸۴۰ موشکی سرلشکر شهید کبریایی نزاجا، گفت: به مردم شریف ایران اطمینان خاطر می‌دهیم که سربازان خدوم شما در گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش شبانه روز در حفاظت از کیان کشور آماده‌اند و تحرکات معاندان را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند و خواب را از چشمان هر متجاوزی ربوده‌اند.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، سرهنگ حیدر معظمی گودرزی در حاشیه بازدید امیر سرتیپ حیدری از آمادگی و توان رزمی گروه ۸۴۰ موشکی سرلشکر شهید کبریایی نزاجا اظهار داشت: گروه ۸۴۰ موشکی با توجه به اهدافی و ماهیتی که دارد، یکی از راهبردی‌ترین یگان‌ها در نیروی زمینی ارتش است. این یگان، با توجه به دارا بودن موشک‌های پیشرفته و برد بلند، پا به پای سایر یگان‌های نیروی زمینی، عمق منطقه نبرد را باز می‌کند و تأثیر بسزایی در تصمیم‌سازی فرماندهان و همچنین ارتقای توان رزمی نیرو دارد.
فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا تصریح کرد: کارکنان این گروه امروز در حضور فرمانده ولایی نیروی زمینی ارتش یک بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که بنابر دستور آماده‌اند تا در هر نقطه‌ای از این مرز و بوم حضور یافته و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان بدهند.
وی خاطر نشان کرد: به مردم شریف ایران اطمینان خاطر می‌دهیم که سربازان خدوم شما در گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش شبانه روز در حفاظت از کیان کشور آماده‌اند و تحرکات معاندان را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند و خواب را از چشمان هر متجاوزی ربوده‌اند.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *