هزینه تبلیغاتی بالاتر از سقف تعیین شده تخلف است

هزینه تبلیغاتی بالاتر از سقف تعیین شده تخلف استایسنا/لرستان دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: هزینه تبلیغاتی بالاتر از سقف تعیین شده تخلف است.

محسن اسلامی امروز، ۲۸ آذرماه در جلسه ستاد انتخابات لرستان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برای هر نامزد انتخاباتی براساس شرایط موجود هر شهرستان سقف هزینه تبلیغاتی تعیین شده که باید آن را رعایت کنند.
وی تصریح کرد: نظارت بر هزینه‌های تبلیغاتی به‌وسیله‌ حساب‌های اعلام شده از طرف نامزدها انجام می‌شود.
دبیر ستاد انتخابات کشور در خصوص قوانین جدید انتخابات در این دوره، خاطرنشان کرد: رأی‌گیری در این دوره علاوه بر شناسنامه و کارت ملی با گذرنامه، کارت پایان خدمت و گواهینامه نیز انجام می‌شود.
اسلامی خاطرنشان کرد: تعرفه‌های رأی‌گیری در این دوره ادغام و به‌صورت تعرفه واحد هستند.
دبیر ستاد انتخابات کشور همچنین به تجمیع صورت‌جلسه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: برای تسهیل و تسریع در عملیات و روند انتخابات حجم عناوین صورت‌جلسه کم‌تر و با هم ادغام شده‌اند.
اسلامی با توجه به روند جدید انتخابات این دوره، اضافه کرد: برخط بودن شعبه‌های اخذ رأی در تمامی دقایق انتخابات ضروری و مورد تأکید است.
وی بر نقش مهم فرمانداران در برگزاری شفاف و مشارکت حداکثری در انتخابات اشاره کرد و گفت: فرمانداران می‌بایست با برگزاری جلسات هماهنگی با حلقه‌های میانی و افراد تأثیرگذار در روند برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات مؤثر باشند.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

پیرهادی: برخوردهای گشت ارشاد در شأن مردم نبود /فراجا صرفا در هنگام برهنگی و عریان بودن فرد می‌تواند دخالت کرد /زدوخوردی بین گشت ارشاد و مهسا امینی نشد

محسن پیرهادی، عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم با حضور در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *