برنامه لبران جیمز برای خداحافظی از NBA + فیلم

برنامه لبران جیمز برای خداحافظی از NBA + فیلمفوق ستاره تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز، در آخرین صحبت‌های خود مطالب جالبی راجع به زمان خداحافظی خود از NBA مطرح کرد.

به گزارش ایسنا، لبران جیمز از جمله بازیکنان در تاریخ بسکتبال NBA است که می‌تواند از هر دو سمت بدن خود شوتزنی کند و به طور ساده‌تر، او یک بسکتبالیست دو دست است که اغلب شوت‌های خود را با دست و سمت راست بدن خود پرتاب می‌کند. 
اکنون در ویدیویی که از زمان گرم‌ کردن لبران جیمز منتشر شده است، او هنگام انجام پرتاب تمرینی با دست چپ خود، می‌گوید: «تا ۴۰ سالگی با همین روند فعلی بازی می‌کنم و بعد از آن تا ۴۵ سالگی، با دست چپ شوت خواهم زد تا ۵۰۰۰ امتیاز را هم با دست چپم کسب کنم. در آن زمان کار من تمام می‌شود.»

فوق ستاره تیم بسکتبال لس‌آنجلس در حالی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند که تا به این لحظه زمان دقیقی برای خداحافظی خود مشخص نکرده است، اما چندین بار در صحبت‌ها خود اعلام کرده که وقتی از بسکتبال خداحافظی می‌کند که حداقل یک فصل را با پسرش برونی، در لیگ NBA بازی کند.
در حال حاضر لبران جیمز امتیاز آورترین بازیکن تاریخ NBA است و باید دید تا چه زمانی به بازی در سطح اول این رقابت‌ها ادامه می‌دهد. او هم اکنون بیست و یکمین فصل متوالی حضورش در لیگ NBA را تجربه می‌کند. 

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *