خبرورزشی‌گردی| فکر نمی‌کردم مربی‌گری را از داخل زندان آغاز کنم/ به ستاره استقلال توصیه می‌کنم دنبال شب‌زنده‌داری نرود!

فکر نمی‌کردم مربی‌گری را از داخل زندان آغاز کنم/ به ستاره استقلال توصیه می‌کنم دنبال شب‌زنده‌داری نرود!

بدون شک علی اکبریان یکی از استعدادهای هدررفته فوتبال ایران در دهه ۷۰ شمسی تلقی می‌شود. بازیکنی که در تیم ژاندارمری شناخته‌شده شد و روزهای خیلی خوبی را در استقلال سپری کرد ولی متاسفانه راهش را در مقطعی بد انتخاب کرد و کارش پس از فوتبال به زندان کشید. این بازیکن که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را هم در کارنامه بازیگری خودش دارد، طی مصاحبه‌ای خواندنی با خبرورزشی که ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۸ و هنگامی که او همچنان مشغول سپری کردن دوره محکومیتش بود، حرف‌های تلخی به ما زد و گفت: در زندان زمین چمن داریم و من هم مربی سایر دوستان هستم. قرار است تا چند وقت دیگر تیمی متشکل از منتخب پیشکسوتان تهران برای بازی به این‌جا بیایند و با هم مصاف بدهیم. عاشق مربی‌گری هستم و دلم می‌خواهد این کار را پس از آزادی به طور جدی دنبال کنم اما واقعیت امر این است که اصلا فکر نمی‌کردم روزی مربیگری را از داخل زندان آغاز کنم!

اکبریان در ادامه این مصاحبه با تاکید بر این‌که پیکارهای لیگ برتر به ویژه بازی‌های استقلال را پیگیری می‌کند، به مهدی قایدی ستاره آن روزهای آبی‌پوشان هم هشدار داد و گفت: مهدی‌جان! از استقلالی‌ها بپرس علی اکبریان که بود و چه اتفاقی برایش افتاد. این روزها خیلی خوب بازی می‌کنی و کانون توجه هستی به همین خاطر هشدار می‌دهم که تحت هیچ شرایطی دنبال رفیق‌بازی، شب‌زنده‌داری و دود و دم نروی. حواست باشه که پایت را کج نگذاری و مثل من دچار مشکل نشوی. بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس در ادامه این مصاحبه با تشکر از افرادی نظیر میرشاد ماجدی، امیر قلعه‌نویی، جواد زرینچه، افشین پیروانی و رضا شاهرودی ادامه داد: روزی که از زندان آزاد شوم اگر جوانانی را ببینم که دستشان سیگار است به آن‌ها می‌گویم این را کنار بگذارید و در دام دود نیفتید. جدا از بحث مربیگری، دلم می‌خواهد بعد از آزادی، به جوانان دربند اعتیاد هم کمک کنم تا این افیون را کنار بگذارند و به زندگی سالم بازگردند.

علی اکبریان این روزها به صورت مشروط آزاد است و امیدواریم شرایطی فراهم شود تا به طور کامل آزاد شده و در فوتبال ما مشغول به فعالیت شود.

منبع خبر : www.khabarvarzeshi.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *