واکنش باشگاه نفت آبادان درباره زد و خورد در تمرین امروز این تیم

واکنش باشگاه نفت آبادان درباره زد و خورد در تمرین امروز این تیمایسنا/خوزستان عده‌ای از هواداران صنعت نفت آبادان در پایان تمرین امروز این تیم با بازیکنان درگیر شدند که باشگاه صنعت نفت آبادان نسبت به زد و خورد در تمرین امروز این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا در بیانیه باشگاه صنعت نفت آبادان آمده است: 
«صحبتی با هواداران عزیز و ارزشمند تیم فوتبال صنعت نفت
قبل از هر چیز از همه شما بزرگواران به خاطر نتایج اخیر تیم از صمیم قلب عذرخواهی می‌کنیم و ایمان داریم که دغدغه دوستداران همیشگی تیم فوتبال صنعت نفت، همچون بازیکنان آن صرفا موفقیت این مجموعه بوده و خواهد بود.
در این بین هیات مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت با بررسی دقیق مشکلات و موانع، در نیمه دوم راه لیگ برتر به صورت جدی به دنبال ترمیم ضعف‌ها و اصلاح روند است.
در همین راستا از هواداران گرانقدرمان تقاضا داریم که همچون گذشته با حفظ آرامش و دور کردن افراد حاشیه‌ساز از کنار خود، ما را نقد منتج به پیشرفت کرده و در مسیر بهبود فضا، همانند قبل کنار تیمی که متعلق به خودشان است باشند، تیمی که بازیکنانش در همه حال به عشق همین هوادار در میدان حاضر شده و به عنوان سرمایه انسانی اصلی تیم در زمین مسابقه از جان مایه گذاشته و هیچ تلاشی را دریغ نخواهند کرد.
امروز صنعت نفت عزیز ما بیش از هر زمان دیگری به همدلی نیاز دارد و با اتکا با این همبستگی میان بازیکن و هوادار و البته تلاش برای رفع کاستی‌ها، در نیم فصل دوم مسابقات در تلاش است که در مسیر بهتری قدم بگذارد.
همچنین مجموعه حقوقی موسسه، موضوع رخ داده در تمرین امروز صنعت نفت را به صورت رسمی پیگیری کرده و به حتم حساب هواداران عزیزمان که همواره با نقدهای در چارچوب متانت و اصولی خود، دلسوزانه در کنار تیمشان بوده را از اندک حاشیه‌سازان به صورت کامل جدا خواهد کرد.» 

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

شعار عجیب برنابئو برای ژاوی!

به گزارش خبرگزاری لوقمه؛ رئال مادرید در بازی هفته بیست و چهارم لالیگا به مصاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *