اهدای نشان ملی ورشوی بروجرد به وحید تاج

اهدای نشان ملی ورشوی بروجرد به وحید تاج


ایسنا/لرستان نشان ملی ورشوی بروجرد به وحید تاج اهدا شد.

به گزارش ایسنا، طی مراسمی در تالار دکتر زرین‌کوب بروجرد، به پاس قدردانی از زحمات وحید تاج در طول سالیان سال برای اشاعه فرهنگ، هنر، موسیقی و ادبیات ایران زمین در سطح کشور و جهان از طرف مردم بروجرد نشان ملی ورشو به وی اهدا شد.
وحیدتاج در حاشیه این مراسم اظهار کرد: برای اعتلا و اشاعه فرهنگ و هنر و موسیقی و آواز و ادبیات ایران زمین با جان و دل و با شور و اشتیاق تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در جهانی کردن این هنر متعالی که مختص مردم ایران زمین است سهم خودمان را ایفا کنیم.
نشان ورشو بروجرد کار دست هنرمندان نام اور بروجردی است که توانسته اند این صنعت را جهانی کنند.

همچنین این هنرمند در حاشیه برگزاری کنسرت در بروجرد که با همراهی گروه باربد به سرپرستی مبین سلوکی و با استقبال پرشور و خوب علاقمندان در تالار زرین کوب این شهر برگزار شد،
در سخنانی با بیان اینکه با تور کنسرت‌هایی که از شهرهای مختلف در داخل و خارج از کشور شروع کردیم و با استقبال پرشوری که از این اجراها می‌شود با چنگ و دندان می‌خواهیم هویت موسیقی و آواز ایرانی را نگه داشته و آن را در جامعه و زندگی مردم ساری و جاری کنیم.
این خواننده موسیقی کلاسیک ایرانی خواستار کمک و همراهی دست اندرکاران برای اجرا در سالن‌های بزرگتر با توجه به استقبال گسترده مردم از موسیقی و آواز اصیل ایرانی شد.

منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

همزمان با دهمین سالگرد درگذشت مرحوم دکتر کاظم معتمدنژاد، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *