مراسم حرم حضرت معصومه(س) در هفته پایانی مهر اعلام شد

مراسم حرم حضرت معصومه(س) در هفته پایانی مهر اعلام شدایسنا/قم برنامه مراسم و محافل حرم مطهر بانوی کرامت از ۲۲ تا ۲۸ مهر ۱۴۰۲ از سوی روابط‌عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت اعلام شد.

نیایش صبحگاهی حرم مطهر بانوی کرامت از شنبه تا سه‌شنبه با قرائت دعای عهد، چهارشنبه با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اصغر ظهیری، پنجشنبه با سخنرانی و قرائت زیارت عاشورا توسط حجت‌الاسلام مهدی جوشقانی و جمعه با سخنرانی و قرائت دعای ندبه توسط حجت‌الاسلام بهاءالدین ضیایی دنبال می‌شود.
به گزارش، مراسم قبل از اذان ظهر حرم مطهر بانوی کرامت شنبه و یکشنبه با سخنرانی حجت‌الاسلام مصطفی اشراقی، دوشنبه و سه‌شنبه با سخنرانی حجت‌الاسلام زین‌العابدین بیگدلی، چهارشنبه با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا حیدرزاده و پنجشنبه و جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام امیر رسول‌پور برگزار می‌شود.
همچنین در مراسم بعد از نماز عصر نیز شنبه و یکشنبه به ترتیب علی رئوفی و ناصر آبیار مداحی خواهند کرد و از دوشنبه تا جمعه زیارت حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها قرائت خواهد شد.
مراسم قبل از اذان مغرب حرم مطهر از شنبه تا سه‌شنبه با سخنرانی حجج‌اسلام علی سلیمانی، وحیدپور، میراحمدی و صبوری، چهارشنبه در قالب روایتگری سیره شهدا با حضور امیر آزاد دانا، پنجشنبه در قالب محفل انس با قرآن کریم و جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام مصطفی سمیعیان و قرائت زیارت آل یاسین توسط محمد مقدم دنبال خواهد شد.
مراسم شب‌های حرم مطهر از شنبه تا جمعه به ترتیب با سخنرانی حجج‌اسلام و المسلمین سید علیرضا تراشیون، سید حسین حسینی قمی، حبیب‌الله فرحزاد، سید حسین مؤمنی، ناصر رفیعی، عرفاتی و محمدحسین فلاح زاده برگزار می‌شود.
 گفتنی است؛ پنجشنبه‌شب دعای کمیل با نوای سید علی حسینی‌نژاد و زیارت جامعه کبیره با نوای حجت‌الاسلام ناصر شهیدی قرائت می‌شود.

منبع خبر : www.isna.ir


حتما ببینید

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

اندیشه‌های پدر علوم ارتباطات ایران بازخوانی می‌شود

همزمان با دهمین سالگرد درگذشت مرحوم دکتر کاظم معتمدنژاد، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *