با ۵۰۰ میلیون کجای تهران خانه رهن کنیم/ جدول

با ۵۰۰ میلیون کجای تهران خانه رهن کنیم/ جدول

بازار رهن و اجاره نیز مانند بازار خریدوفروش مسکن، هم‌اکنون در رکود به سر می‌برد. بررسی‌های اکوایران نشان داد، در فصل اجاره‌ها، بازار اجاره وضعیت چندان گرمی نداشت و حالا نیز که فصل سرد جابه‌جایی‌ها است چنگی به دل واسطه‌گران ملکی نمی‌زند.

به گفته آن‌ها مستاجران ترجیح داده‌اند با توجه به ریسک یافتن ملکی متناسب با بودجه و معیارهای خود، در واحد فعلی مستاجر بمانند.

اما اگر بودجه‌ای معادل ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن یک واحد آپارتمان در پایتخت در نظر داشته باشید، چه واحدی را می‌توانید به صورت کامل رهن کنید؟

با این بودجه می‌توان واحدی تا ۱۲۰مساحت مترمربع به صورت رهن کامل در تهران، اجاره کرد که البته سن بنا نسبت به متراژ آن، متغیر است.

در محله مسعودیه، واحدی با ۷۳ مترمربع مساحت و نوساز، بدون پارکینگ و انباری و در محله نارمک، واحدی ۵۵ متری و ۱ سال ساخت، به همراه آسانسور و انباری با ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل آگهی شده است.

با این بودجه در محله پرستار نیز، آپارتمانی ۵۷ متری و ۱۶ سال ساخت، با امکاناتی همچون پارکینگ و انباری و در محله گمرک، واحدی ۷۵ متری و ۵ سال ساخت به همراه آسانسور، پارکینگ و انباری و ۲ خواب را می‌توان رهن کرد.

۲۲۰۲۲۳

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

علی بهادری‌جهرمی درباره بودجه سال ۱۴۰۳ و موضوع افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزود: لایحه بودجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *