بهشت مستاجران کجاست؟بازار اجاره این منطقه سبز شد

بهشت مستاجران کجاست؟بازار اجاره این منطقه سبز شد

از فایل‌های رهن و اجاره در این منطقه نشان می‌دهد که هم‌اکنون موجران این منطقه، رهن و اجاره ملک خود را متناسب با متوسط قیمت منطقه و یا پایین‌تر تعیین کرده‌اند؛ چرا که تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) بیشتر از قرمز(بالاتر از میانگین قیمت منطقه) است.

در محله شمیران‌نو به دلیل بافت قدیمی که دارد و قولنامه‌ای بودن خانه‌ها، فایل‌های بیشتری را می‌توان یافت که با بودجه‌ای زیر ۱۰۰ میلیون تومان بتوان رهن کرد.مبلغ رهن خانه‌ای با مساحت ۶۰ تا ۷۰ مترمربع در منطقه ۴، بین۵۰ میلیون تا یک میلیارد تومان است که مبلغ اجاره متناسب با مبلغ رهن و موقعیت و بافت بنا متغیر است.

در محله تهران‌پارس، رهن کامل واحدی با ۶۵ مترمربع مساحت و ۱۹ سال عمربنا، ۴۵۰ میلیون تومان و رهن کامل واحدی با ۷۰ مترمربع زیربنا و ۱۱سال عمربنا در محله جشنواره، ۵۵۰ میلیون تومان است.

در فرجام، برای واحدی با ۶۰ مترمربع زیربنا و ۱۷ سال عمربنا، ۳۸۰ میلیون تومان رهن کامل و در محله دلاوران، برای واحدی ۶۵ متری و ۷ سال عمربنا، ۳۰۰ میلیون تومان رهن و ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه تعیین شده است.

۲۲۰

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

علی بهادری‌جهرمی درباره بودجه سال ۱۴۰۳ و موضوع افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزود: لایحه بودجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *