قیمت روز آپارتمان ۵۰ متری در تهران/ جدول قیمت

قیمت روز آپارتمان ۵۰ متری در تهران/ جدول قیمت

بازار آپارتمان‌های کوچک متراژ معمولا از رونق بیشتری نسبت به واحدهای بزرگ برخوردار است. اما در شرایط فعلی که معاملات راکد شده واحدهای ۵۰ تا ۶۰ متر هم از افت قیمت بی‌نصیب نمانده است.

قیمت آپارتمان‌های ۵۰ متری بر اساس محله، موقعیت و امکانات، متفاوت است. امروز چهارم مهرماه ۱۴۰۲ یک واحد ۵۰ متری با سن بنای ۱۷ سال، دارای انباری و آسانسور در محله خانی‌آباد به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آگهی شده است.

قیمت خانه ارزان شد؟/ جزئیات مهم

در محله نواب آپارتمان ۵۰ متری دارای آسانسور و انباری، سال ساخت ۱۳۹۰ به قیمت ۲ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است.

با ایجاد انتظارات کاهشی در بازار مسکن بر تعداد فروشندگان افزوده شده و البته طبق گفته‌ی مشاوران املاک، خریداری در بازار وجود ندارد.

در شرایط فعلی که بازارهای موازی مسکن شامل ارز، طلا و بورس به ثبات رسیده‌اند، سناریوهای محتمل پیش روی بازار مسکن دچار چالش شده است. اما تجربه نشان داده بازار ملک به شکل سنتی با آغاز فصل پاییز و پایان زمان جابه‌جایی دچار افت می‌شود. به اعتقاد کارشناسان انتظار می‌رود این وضعیت دست کم تا پایان آذرماه ادامه پیدا کند. در سه ماهه پایان سال نیز بعضا مولفه‌های بیرونی بر بازار مسکن اثر می‌گذارد. اما چنان‌چه ثبات بازار ارز ادامه داشته باشد بعید است که در پایان سال با تورم مواجه شویم.

مهرداد بذرپاش ـ وزیر راه و شهرسازی در روزهای اخیر بیان کرد: در حال حاضر در همه کشور خبرهای خوبی از کاهش قیمت مسکن شنیده می شود و باز هم باید کاهش پیدا کند. این موضوع اثر مستقیم بر بازار اجاره خواهد داشت.

۲۲۳۲۲۵


منبع خبر : www.khabaronline.ir


حتما ببینید

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

تکلیف قیمت بنزین روشن شد/ قیمت بنزین در سال آینده چه تغییری می‌کند؟

علی بهادری‌جهرمی درباره بودجه سال ۱۴۰۳ و موضوع افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزود: لایحه بودجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *