ماجرای مرد حواس‌پرت که همسرش را جا گذاشت

ماجرای مرد حواس‌پرت که همسرش را جا گذاشت

نادیا زکالوند: «بونتوم چیمون»، ۵۵ ساله، مرد حواس‌پرت تایلندی همسر خود را بین راه جا گذاشت و بدتر از همه بعد از طی حدود ۱۶۰ کیلومتر رانندگی متوجه نبود همسرش شد. زن بیچاره هم که سرگردان شده بود، مجبور شد در جاده کیلومترها راه را پیاده برود.

«چیمون» در دفاع از خودش گفت، فکر می‌کرده که همسرش روی صندلی عقب خودرو خوابیده است.

این اتفاق ساعات اولیه شب کریسمس سال ۲۰۲۲ در تایلند رخ داد و احتمالا «چیمون» هنوز در حال عذرخواهی از همسرش است.

این زن و شوهر، شب‌هنگام به زادگاه‌شان در استان «ماها سارکام» در حرکت بودند که حدود ۳ صبح، چیمون برای رفتن به سرویس بهداشتی، توقف کرد. «آمنوآ»، همسر او هم تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کرده و به سرویس بهداشتی برود و وقتی برگشت، اثری از شوهرش ندید. بدتر اینکه آمنوآ تلفن و حتی پول هم با خود نداشت.

زن بیچاره چاره‌ای نداشت به غیر از اینکه حدود ۲۰ کیلومتر پیاده برود تا خود را به ایستگاه پلیس برساند. پلیس تصور کرد که همسر این زن، عمدا او را رها کرده است و آمنوآ مجبور شد آنها را متقاعد کند که آن دو رابطه خوبی با هم دارند و در واقع ۲۷ سال است که با یکدیگر زندگی می‌کنند و یک پسر ۲۶ ساله هم دارند.

بونتوم چیمون هم وقتی متوجه شد همسرش در خودرو نیست، مسیر رفته را بازگشت و با تماس پلیس، همسر خود را پیدا کرد. خوشبختانه آمنوآ همسر مهربانی است و برخورد بدی با همسرش نداشت.

منبع خبر : www.khabaronline.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

دو زایمان این زن ۳۲ ساله در مجموع ۲۰ ساعت طول کشید. او ابتدا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *