ربات ابی‌گیل بایلی

هوش مصنوعی مدیر مدرسه می‌شود/ عکس

نادیا زکالوند: «تام راجرسان» مسئول مدرسه شبانه‌روزی خصوصی کاتس‌مور (Cottesmore)، با یکی از توسعه‌دهنده‌های هوش مصنوعی همکاری نزدیکی دارد و امسال او یکی از ربات‌های این توسعه‌دهنده هوش مصنوعی را مدیر مدرسه خود کرد. این ربات که نام آن را «ابی‌گیل بایلی» گذاشته‌اند، به‌گونه‌ای طرحی شده تا وظایف مدیر مدرسه را به‌خوبی انجام دهد.

ابی‌گیل می‌تواند به‌راحتی به تمام سوال‌ها را پاسخ دهد یا متون نوشتاری آماده کند. درضمن آن می‌تواند حجم عظیمی از داده‌ها را با سرعت بالا تجزیه و تحلیل کند.

مدیر مدرسه بودن، حرفه‌ای است که در آن فرد به‌شدت احساس تنهایی می‌کند و اگر کسی باشد که بیشتر کارهای سخت مدیریت را انجام دهد، مدیر اصلی کمتر احساس تنهایی خواهد کرد.

ربات ابی‌گیل بایلی

ابی‌گیل می‌تواند در خصوص یکسری از مشکلات مانند، چگونگی کمک به پرسنل مدرسه، نوشتن سیاست‌های کاری مدرسه و حتی کمک به کودکانی که اختلال کمبود توجه بیش‌فعالی دارند.

راجرسان می‌گوید، «داشتن همکاری مطمئن که بتواند در کارها و تصمیم‌گیری‌ها به شما کمک کند و اینکه می‌دانید مجبور نیستید برای برخی از کارها مزاحم کسی بشوید، واقعا آرامش‌بخش است.»

ابی‌گیل به‌گونه‌ای طراحی شده است که در یادگیری عمیق، حجم زیادی از اطلاعات را بیاموزد و بتواند داده‌های بسیاری را به سرعت تجزیه و تحلیل کند.

راجرسان امیدوارست که این ربات در آینده بتواند به‌صورت آنلاین هم به افراد مشاوره بدهد. البته او در برابر نگرانی‌های به کارگیری ماشین به جای انسان مصرانه می‌گوید، «هرگز نمی‌خواهد ربات‌ها را جایگزین معلم‌هایش کند و حتی در مدرسه خود، معلم‌های بیشتری استخدام کرده است.»

منبع خبر : www.khabaronline.ir

 


حتما ببینید

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

مادری که دو رحم داشت، در دو روز، دو بار زایمان کرد!/ عکس

دو زایمان این زن ۳۲ ساله در مجموع ۲۰ ساعت طول کشید. او ابتدا در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *