بازی‌ های Venom و Spider-Man 3

اطلاعات تکمیلی بازی‌ های Venom و Spider-Man 3 لو رفته‌اند

اطلاعات تکمیلی در مورد بازی‌ های Venom و Spider-Man 3 لو رفته است. همچنین تاریخ انتشار این دو بازی و مدل قیمت‌گذاری آن‌ها مشخص شد.

با توجه به اسناد منتشرشده، بازی Marvel’s Venom از مدل قیمت‌گذاری Miles Morales پیروی خواهد کرد. همچنین، نمونه‌های اولیه Spider-Man 3 نیز به همراه اطلاعاتی درباره آن لو رفته‌اند.

اطلاعات تکمیلی بازی‌ های Venom و Spider-Man 3

اطلاعات تازه منتشر شده نشان می‌دهد که عنوان بعدی استودیو Insomniac Games، Marvel’s Venom، قرار است از مدل قیمت‌گذاری Marvel’s Spider-Man: Miles Morales پیروی کند. اسناد منتشر شده نشان می‌دهند که ارزیابی مالی Marvel’s Venom و مدل کسب‌ و کار و قیمت آن، شبیه به Marvel’s Spider-Man: Miles Morales است.
طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Marvel’s Venom در تعطیلات 2025 عرضه شود (با این حال، در برخی منابع به تاریخ 2027 اشاره شد). این عنوان همانند نسخه Miles Morales با قیمت 49.99 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت.
بازی‌ های Venom و Spider-Man 3
به علاوه، انتظار می‌رود که بازی Marvel’s Spider-Man 3 تا تعطیلات سال 2026 حدود 7 میلیون نسخه فروش داشته باشد و فروش نهایی آن به 10 میلیون نسخه برسد. همچنین، در سال اول پس از عرضه، منتظر هستند که این بازی حدود 285.2 میلیون دلار درآمد خالص به دنبال داشته باشد و درآمد خالص مادام‌العمر آن نیز به حدود 361.7 میلیون دلار خواهد رسید.
همچنین، دو نمونه اولیه از Marvel’s Spider-Man 3 در میان فایل‌هایی که از طریق هک Insomniac Games به بیرون درز کرده بودند، کشف شده‌اند.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *