بازی Ghostrunner آخرین عنوان رایگان فروشگاه اپیک گیمز در سال 2023 است | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

بازی Ghostrunner آخرین عنوان رایگان فروشگاه اپیک گیمز در سال 2023 است

سال ۲۰۲۳ با رایگان شدن بازی Ghostrunner، ساخته استودیوی One More Level، در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store) به پایان رسید.

شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در دو هفته‌ی اخیر، روزانه یک بازی ویدیویی را به صورت رایگان در دسترس کاربران پلتفرم PC قرار داد. در میان این عناوین، شاهد رایگان شدن برخی عناوین AAA مشهور از جمله Saints Row، The Outer Worlds و Ghostwire: Tokyo بودیم. در همین راستا، یک بازی مشهور دیگر به نام Ghostrunner اخیراً در این فهرست قرار گرفته است.

بازی Ghostrunner از روز گذشته تا صبح روز ۱ ژانویه (امروز) به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت. این بازی که قیمت خرید آن در حالت معمول ۳۰ دلار است، عنوانی در سبک پلتفرمر اکشن اول شخص به شمار می‌آید که ابتدا در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. اثر مذکور محبوبیت زیادی بین بازیکنان و منتقدان داشته و به یکی از بهترین عناوین شرکت ۵۰۵ گیمز (۵۰۵Games)، ناشر بازی، تبدیل شده است. تجربه‌ی این بازی به خصوص برای کسانی که هنوز آن را تجربه نکرده‌اند، توصیه می‌شود.

از سوی دیگر، عنوان Ghostrunner 2 در اکتبر گذشته منتشر شد به عنوان بخشی از پیشنهادات فعلی رایگان قرار ندارد، اما فروشگاه اپیک گیمز این بازی را در حال حاضر با تخفیف ۱۵ درصدی در دسترس قرار داده است. علاوه بر این، قابلیت ویژه Epic Coupen بازار را می‌توان یک بار استفاده کرد که قیمت یک بازی را تا ۳۳ درصد کاهش می‌دهد.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *