تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Marvel’s Blade منتشر شد.

تصاویر مفهومی جدیدی از بازی Marvel’s Blade منتشر شد

عنوان سوم‌شخص و اکشن-ماجراجویی Marvel’s Blade توسط سازنده Deathloop و Dishonored، یعنی شعبه لیون (Lyon) استودیوی آرکین (Arkane Lyon)، ساخته می‌شود.

 

رونمایی از بازی Marvel’s Blade در مراسم The Game Awards 2023 با هیجان گسترده‌ای مورد استقبال قرار گرفت، نه تنها به این دلیل که کاراکتر اصلی‌اش بسیار محبوب است، بلکه به این خاطر که بازی توسط شعبه لیون استودیوی آرکین (سازنده Dishonored 2 و Deathloop)، توسعه می‌یابد. به تازگی، برای بیشتر کردن این هیجان، یکی از توسعه‌دهندگان Marvel’s Blade تصاویر مفهومی جدیدی را از بازی مورد بحث به اشتراک گذاشته است.

در توییتر (X فعلی)، سباستین میتون (Sebastien Mitton) – مدیر هنری Arkane Lyon – سه تصویر مفهومی از Marvel’s Blade را به اشتراک گذاشت. این تصاویر شکارچی خون‌آشام‌ها را در چندین مکان از سراسر پاریس (شهری که بازی در آن روایت می‌شود) به نمایش می‌گذارند.

یک تصویر بلید (Blade) را نشان می‌دهد که از پشت بام یک ساختمان به شهر نگاه می‌کند. در عکس دوم بلید را می‌بینیم که در میان سایه‌های یک کوچه پنهان شده است و قطعه سوم، خون‌آشام‌های داخل مترو را به نمایش می‌گذارد، در حالی که بلید در بیرون با خفاش‌ها مبارزه می‌کند. می‌توانید تصاویر مورد بحث را در انتها مشاهده کنید.

هنوز خبری از زمان عرضه Marvel’s Blade وجود ندارد. شرکت بتسدا (Bethesda) گفته که این بازی «به تازگی وارد چرخه توسعه شده». همچنین طبق گزارشات، ممکن است از ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰) در دست ساخت بوده باشد. جالب اینجاست که بتسدا تاکنون از اظهار نظر در مورد اینکه آیا Marvel’s Blade یک عنوان انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس خواهد بود یا خیر، خودداری کرده است.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *