تیم سازنده Final Fantasy 16 در سال 2024 چالش‌های جدیدی را آغاز خواهد کرد | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

تیم سازنده Final Fantasy 16 در سال 2024 چالش‌های جدیدی را آغاز خواهد کرد

همچنین تیم Final Fantasy 16 به انتشار محتوای جدید برای Final Fantasy 14، از جمله Dawntrail، بسته‌ گسترش‌دهنده بعدی آن ادامه خواهد داد.

واحد سوم بخش تجارت خلاقیت اسکوئر انیکس (Square Enix) به عنوان تیمی که Final Fantasy 14 را مدیریت می‌کند، جایگاه ویژه‌ای در قلب طرفداران Final Fantasy دارد و این تیم در سال ۲۰۲۳ بازی تک‌نفره و موفق Final Fantasy 16 را منتشر کرد. اما در آینده چه چیزی در انتظار این تیم است؟

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کننده عناوین Final Fantasy 14 و Final Fantasy 16، اخیراً در مصاحبه با وبسایت ۴Gamer در خصوص برنامه‌ی این تیم برای سال ۲۰۲۴ صحبت کرد. او اظهار داشت که تیم سازنده چالش‌های جدیدی را آغاز خواهد کرد که احتمالاً می‌تواند به پروژه‌ای غیرمرتبط با Final Fantasy مرتبط باشد و ممکن است شاهد معرفی یک بازی جدید باشیم.

وی در این باره گفت:

در سال ۲۰۲۴، بازی Final Fantasy 14 دهمین سالگرد انتشار خود را جشن خواهد گرفت و تحولات جدیدی را به همراه خواهد داشت و در همان زمان، تیم سازنده چالش‌های جدیدی را آغاز خواهد کرد. لطفا توجه کنید و منتظر آن باشید.

بازی Final Fantasy 14 امسال نیز به دریافت محتوای جدید ادامه خواهد داد و بسته گسترش‌دهنده‌ی بعدی آن با عنوان Dawntrail قرار است در تابستان منتشر شود. در همین حال، Final Fantasy 16 نیز قرار است دومین بسته الحاقی خود با نام The Rising Tide را در سال جاری دریافت کند. همچنین نسخه PC بازی اکشن نقش‌آفرینی نیز در دست توسعه است.

مدتی پیش نائوکی یوشیدا فاش کرد که تیم سازنده Final Fantasy 16، به استثنای افرادی که روی DLC آن کار می‌کنند، منحل شده و به پروژه‌های جدیدی ملحق شده‌اند.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *