1. جنرال شپرد از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

دردناک ترین خیانت شخصیت ها در بازی های ویدیویی

فرقی نمیکند در کدام بازی حضور دارید زیرا از Walking Dead گرفته تا Red Dead Redemption 2 همگی دارای خیانت های ریز و درشتی هستند که شاید به چشم شما نیامده اند. در این مقاله به بازی هایی اشاره خواهیم داشت که با خیانت افراد در ارتباط هستند.

داستان، یکی از مهم ترین رکن های موجود در بازی های ویدیویی بوده که سبب جذب کاربران بیشتر میشود. تاثیر عمیق و احساسی داستان گاهی اوقات میتواند تا سال های سال درون ذهن یا قلب گیمر ادامه دار باشد و این موضوع چیزی نیست که از کنار آن ساده عبور کرد. وابستگی گیمرها به برخی کاراکترهای دنیای بازی سبب برقراری روابطی دوستانه میان انسان واقعی و یک بازی میشود که در این مقاله پلازا قصد معرفی تعدادی از بازی ها را خواهیم داشت که در واقع دردناک ترین خیانت ها را به تصویر کشیده اند.

فهست مطالب

خیانت در بازی ها

برای اینکه بهتر بتوانید با دردناک ترین خیانت شخصیت ها در بازی های ویدیویی آشنا شوید به گزینه های مختلفی از سبک های متنوع اشاره خواهیم داشت که این موضوع میتواند برای شما مفید واقع شود. شاید با دیدن برخی اسامی ذهن شما به سمت مکان و لحظه بروز خیانت سوق داده شود که در چنین شرایطی پیشنهاد میشود نظر خود نسبت به بازی و تاثیر آن را برایمان به اشتراک بگذارید و یا بازی های مدنظر خود را در این زمینه برایمان ارسال کنید.

همچنین بخوانید :

1. جنرال شپرد از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

به شخصه زمانی که جنرال شپرد را در آن صحنه دیدم احساس کردم که قرار است بار دیگر به ماموریت های جدیدی اعزام شویم و این فرمانده است که قدر تلاش زحمات گروه را میداند. اما زمانی که سلاح به دست شد و دوتن از برجسته ترین مامورین بازی را به قتل رساند متوجه خیانت خود شدم. بازی کال اف دیوتی مدرن وارفار 2 بی تردید یکی از احساسی ترین و در عین آن خشونت آمیز ترین بازی هایی بوده که در سبک تیراندازی منتشر شده است.

احساسی بودن بازی از این جهت که شاهد کشته شدن یکی از برجسته ترین شخصیت های دنیای کال اف دیوتی بودیم و خشونت آمیز ترین از لحاظ انتقام گیری برای خون یک همراه. برای رسیدن به ژنرال شپرد در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باید از سد نیروهای بسیاری عبور کنید تا در پایان بتوانید به هدف خود برسید. در اواخر بازی بازهم از سوی شپرد مورد ضرب چاقو قرار میگیرید و این فرمانده پرایس است که به کمک شما می آید و با کمک یکدیگر جنرال را به قتل میرسانید. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در بخش بازی های خیانت دیده یکی از زخم های نابخشودنی را به گیمرهای کال اف دیوتی باز وارد نمودن که کمتر کسی میتواند آنرا به سادگی فراموش کند.

همچنین بخوانید :

2. خیانت برادر از بازی Grand Theft Auto: San Andreas

2. خیانت برادر از بازی Grand Theft Auto: San Andreas

سن آندرس از محبوب ترین عناوین جهان باز از شرکت نام آشنای راک استار بوده است. بی تردید گیمرهای بسیاری با شنیدن نام بازی Grand Theft Auto: San Andreas ذهنشان به سمت گیم پلی طولانی و جهانی جذاب سوق داده خواهد شد اما گیمرهای حرفه ای خوب میدانند که در خط داستانی بازی بویی از خیانت نهفته است.

در آغاز گیم پلی بازی سن آندرس با شخصیت هایی مواجه میشوید که مانند برادر خونی به شما وفادار هستند و این موضوع سبب خواهد شد تا در طول مراحل متعدد و بسیار به آنها نیاز داشته باشید. شخصیتی که از لحظات آغازین بازی کم و بیش با او در ارتباط هستید در اواخر بازی به نفع نیروهای دشمن کناره گیری میکند و شما برای بدست آوردن اطلاعات مربوط به این خیانت راهی مکانی میشوید که او حضور داشته است. با رسیدن به این مکان و بررسی شواهد موجود متوجه خواهید شد که او رئیس دشمنان بوده در نقش یک دوست به شما نزدیک شده است. این موضوع در لحظات پایانی بازی Grand Theft Auto: San Andreas نمایان میشود زیرا در طول مراحل بازی با کمک او باید چالش های بسیاری را پشت سر بگذارید.

همچنین بخوانید :

3. میکا بل از Red Dead Redemption 2

3. میکا بل از Red Dead Redemption 2

شاید کمتر کسی فکرش را میکرد که بازی Red Dead Redemption 2 نیز میزبان یک خیانت کار باشد. در مراحل بازی شاید این موضوع به خوبی دیده نشود ولی بدنیست بدانید در حین حضور کاراکتر اصلی در گوارما، شخصیت میکا بل به یک خبرچین برای دشمن تبدیل میشود. داستان این بخش در حالی پیش میرود که او اطلاعاتی در اختیار پینکرتون ها قرار میدهد که به نابودی آرتور کمک میکند. از همان لحظات آغازین بازی مشخص بوده که میکا برای جایگاه خودش ارزش بالایی قائل است و هرچیزی که به نظرش ارزشمند است را دزدی میکند. داستان بازی Red Dead Redemption 2 در پایان به چندین روش قابل خاتمه بوده است که این شما هستید که تعیین میکنید خط داستانی بازی از چه روشی پایان یابد.

همچنین بخوانید :

4. خیانت آکیرا نیشیکیاما در بازی Yakuza

4. خیانت آکیرا نیشیکیاما در بازی Yakuza

یکی دیگر از خیانت هایی که شاید به اندازه نسخه های ابتدایی دلخراش نباشد ولی بدنیست آنها را بدانید خیانت در بازی Yakuza 0 بوده است. یاکوزا یک بازی سامورایی و مبارزه ای مانند بوده که در طول نبردهای خونین بسیار خودش، درگیر عواطف احساسی میشود. نیشیکی یکی از شخصیت های برجسته بازی بوده که در طول گیم پلی Yakuza 0 به دنبال خیانت به Kiryu بوده است. او خوب میداند که توان انجام چنین کاری را دارد ولی میل باطنی او اجازه انجام چنین کاری را برایش دشوار نموده است. در حالی که نیشیکی پس از کشتن دوجیما و نابودسازی اطرافیانش مداوم در حال تغییر بوده است اینبار به سراغ نابود کردن ماتسوشیگه میرود و عهد میبندد که هرکسی را که برای رسیدن او به هدفی که درسر دارد را از بین ببرد. حسادت و خشونت و خیانت از اصلی ترین مواردی بوده که در طول بازی Yakuza 0 با آن سروکار خواهید داشت.

5. خیانت مورد انتظار Wheatley از پورتال 2

5. خیانت مورد انتظار Wheatley از پورتال 2

Portal 2 یکی از بازی های قدیمی و البته سرگرم کننده در دنیای علمی و دیجیتالی بوده است که اگر این بازی را تجربه کرده باشید حتما میدانید که داستان از چه قرار است. ربات یا شی که در تصویر بازی میبینید ویتلی نام داشته است که در لحظات آغازین شخصیت شما را در بازی بیدار میکند. ویتلی به شما کمک میکند تا در مرکز علمی Aperture Science که در حال حاضر رو به نابودی است زنده بمانید. ویتلی بعد از حمله GlaDOS از خواب بیدار میشود و تصمیم دارد که به شما کمک کند و باعثین این حملات را نابود کند. ویتلی به دنبال نابودی و به دست گیری سیستم کنترل اصلی این سرویس بوده است که از قدرت و ذهن شما برای رسیدن به آن استفاده میکند و به محض دستیابی به آن سیستم های مربوط و مرتبط دیگر را به تسخیر خود در می آورد و به قدرت جدیدی علیه شما تبدیل میشود.

سخن پایانی

دقیقا نمیدانیم که مقاله دردناک ترین خیانت شخصیت ها در بازی های ویدیویی یک موضوع سرگرمی بود یا احساسی زیرا امروزه خط داستانی عمیق و پر افت و خیز بازی ها سبب اخت شدن گیمرها با کاراکترهای درون بازی شده است و برخی با دیدن اسامی بازی ناراحت و برخی خود را سرزنش میکنند. به هر حال شما عزیزان میتوانید نظر خود نسبت به این لیست را بیان کنید و یا دیگر بازی هایی که در آنها شاهد خیانت بوده اید را برایمان به اشتراک بگذارید و به تکمیل شدن لیست کمک نمایید.

منتخب کاربران

منبع خبر : www.plaza.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *