نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

طرفداران احتمالاً در اوایل سال آینده باید منتظر انتشار نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 Remake باشند. شرکت کپکام معمولاً پس از عرضه بسته‌الحاقی برای یک بازی، نسخه طلایی آن را نیز منتشر می‌کند.این مسئله در مورد بسیاری از بازی‌های کپکام مانند Resident Evil 5، Resident Evil 7 و Resident Evil Village رخ داده است. به نظر می‌رسد که بازی Resident Evil 4 Remake نیز به همین روند پیش خواهد رفت.

نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، وبسایت متاکریتیک نسخه Gold Edition بازی رزیدنت ایول را در صفحه اختصاصی خود نمایش داد. با توجه به اطلاعات ارائه شده، تیم توسعه کپ‌کام قصد دارد این بازی را در تاریخ 20 بهمن 1402 (9 فوریه 2024) برای علاقه‌مندان عرضه کند. اگر این خبر صحت داشته باشد، احتمالاً به زودی شاهد معرفی رسمی این نسخه خواهیم بود.
نسخه Gold Edition بازی Resident Evil 4 Remake
برای کسانی که با روند کاری شرکت کپکام آشنا نیستند، باید بگوییم که Resident Evil 4: Gold Edition شامل بازی اصلی و بسته الحاقی Separate Ways است. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا شرکت کپکام (CapCom) قصد دارد نسخه Gold Edition یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های مجموعه Resident Evil را نیز عرضه کند یا آیا تمام اطلاعات ارائه شده صحت ندارد.
موفقیت Capcom برای سال 2023 به طور گسترده‌ای با بازسازی مشهور Resident Evil 4 آغاز شد. حالا انتشار نسخه Gold Edition بازی رزیدنت ایول می‌تواند به موفقیت این بازی بیافزاید.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *