نقدها و نمرات Resident Evil 4: Separate Ways [به‌روزرسانی شد]

نقدها و نمرات Resident Evil 4: Separate Ways [به‌روزرسانی شد]

مدتی پیش، نقدها و نمرات بستۀ‌الحاقی بازی Resident Evil 4 Remake تحت نام Seperate Ways از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند.

 

Gamefa 9.2/10

Seprate Ways ارزش بسیار بالاتری نسبت به قیمت خود دارد. همه‌چیز در این DLC سر جای خودش قرار می‌گیرد و یک تجربه‌ وحشت بقاء کامل محسوب می‌شود. اگر از طرفداران Resident Evil هستید، عدم تجربه‌ی این بازی به مانند آن است که نسخه‌ی چهارم را نیمه‌کاره رها کرده باشید. Resident Evil 4 و Seprate Ways یک قدم از تمامی بازی‌های هم سبک خود جلوتر هستند.

مهدی رضایی

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

GamingTrend 10/10

The Resident Evil 4 remake Separate Ways یک DLC بی‌نقص و یک نتیجه‌گیری ارزشمند از داستان لاس پلاگاس است. کپکام بازسازی Resident Evil 4 را به بهترین شکل ممکن از سر تا پا انجام داد. قرار گرفتن در نقش ایدا و جابه‌جا شدن از پشت‌بام‌ها هیجان‌انگیز است و در عین حال بخش‌های دیده نشده از داستان را فاش می‌کند. حالا من یک بازی کامل با شخصیت ایدا می‌خواهم. چه کسی از او بدش می‌آید؟

IGN 9/10

بستۀ‌الحاقی Seperate Ways یک بخش مکمل ارزشمند برای داستان فوق‌العادۀ Resident Evil 4 است که ترکیبی از مکان‌های جدید و قدیمی را به بهترین شکل ارائه می‌دهد. در طول تجربۀ این محتوای اضافی، حتی یک لحظه خسته‌ نخواهید شد.

Hobby Consolas 8.7/10

مطمئناً این DLC درست به مانند بازی پایه از جهات بسیاری تحسین‌برانگیز است، اما در عین حال، ایدا ماجراجویی مختص به خود را دارد و تجربۀ بازی را با مبارزات انفجاری و به یاد ماندنی خود، قدرت می‌بخشد.

Destructoid 8.5/10

Resident Evil 4 Remake آنقدر خوب بود که کپکام می‌توانست به آن بسنده کند و تنها یک DLC ارزان و کم‌محتوا مشکلی نداشت، اما در نهایت آن‌ها چیزی کم نگذاشتند.

Noisy Pixel 8.5/10

Resident Evil 4 Separate Ways یک DLC ضروری است که اگر می‌خواهید خط روایی دیوانه‌وار بازی اصلی را به طور کامل متوجه شوید، حتماً باید آن را تجربه کنید. اگرچه صداگذاری بهتر نمی‌شود، اما تجربه‌ای در مقابل شما قرار دارد که حقیقتاً ارزشش را خواهد داشت. اگر محتوای بیشتری از Resident Evil 4 می‌خواهید، اینجا آن و حتی بیشتر از آن را دریافت خواهید کرد. هنوز مطمئن نیستیم که آیا این می‌بایست یک DLC پریمیوم باشد یا نه، اما من فکر می‌کنم این حد از محتوا، باعث می‌شود حتی Resident Evil 4 نیز به درجات بالاتری برسد.

Gamespot 8/10

Seperate Ways تنها مقدار بیشتری از Resident Evil 4 نیست. این یک بستۀ‌الحاقی معنادار محسوب می‌شود که داستانی جدید را با لحن و مکانیک‌های تازه ارائه می‌دهد. این یک DLC ضروری است برای اثری فوق‌العاده. اگرچه اشاره‌ها به گذشته کمی بیش از حد است، اما چیزی درون خود دارد که باعث می‌شود مدام آن را تجربه کنم.

Screen Rant 7/10

Resident Evil 4 Remake: Separate Ways اگرچه درست هم‌اندازه با بازی پایه لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است، اما سریع به اتمام می‌رسد. چندین ست‌پیس و لحظۀ عالی در آن وجود دارد که در جای دیگری از سری آن‌ها را پیدا نمی‌کنید. همچنین، اضافه شدن وسکر و ایدا به Mercenaries نیز خوب است. اما تمام این بخش از بازی قبلاً رایگان بود. در زمان PS2 تنها می‌بایست بازی را به اتمام برسانید تا بخش Seperate Ways باز شود.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
نقدها و نمرات Resident Evil 4: Separate Ways [به‌روزرسانی شد] | پایگاه خبری لوقمه | Lughme
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

بستۀ‌الحاقی Seperate Ways برای تمامی دارندگان Resident Evil 4 Remake روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC قابل خریداری است.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *