پروسه ساخت دنباله Cyberpunk 2077 رسماً آغاز شده است | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

پروسه ساخت دنباله Cyberpunk 2077 رسماً آغاز شده است

اطلاعات جدید منتشر شده نشان می‌دهد که سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به صورت رسمی کار روی توسعه‌ی دنباله‌ی Cyberpunk 2077 را آغاز کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 چند ماه پیش کار خود را با عرضه‌ی بسته‌ گسترش‌دهنده‌ی داستانی Phantom Liberty و آپدیت ۲.۰ به پایان رساند. در حالی که توجه بخش اعظم تیم سی‌دی پراجکت رد روی ساخت بازی بعدی The Witcher معطوف است، اما این سازنده به طور همزمان پروسه توسعه‌ی دنباله‌ی Cyberpunk 2077 را دنبال می‌کند.

ایگور سارزینسکی (Igor Sarzyński)، کارگردان روایی دنباله Cyberpunk 2077 که در حال حاضر با اسم رمز Orion شناخته می‌شود، با انتشار پستی در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که شعبه‌ی بوستون سی‌دی پراجکت رد پروسه ساخت این دنباله را آغاز کرده است.

با این حال، سوالاتی در مورد نحوه عملکرد فرآیند توسعه موازی در سی‌دی پراجکت رد باقی می‌ماند. بازی Cyberpunk 2077 زمان زیادی طول کشید تا منتشر شود و به دلیل مشکلات مختلف در زمان عرضه به تاخیر بیشتری نیاز داشت. آن‌ها ممکن است پاسخ بسیاری از مشکلات را در حال حاضر بدانند، اما توسعه‌ی همزمان بازی جدید Witcher و Cyberpunk جاه‌طلبی این شرکت نشان می‌دهد و باید منتظر عملکرد آن‌ها باشیم.

با توجه به درسی که سی‌دی پراجکت رد از انتشار Cyberpunk 2077 آموخته است، بسیار بعید به نظر می‌رسد که این توسعه‌دهنده دنباله‌ی عنوان مذکور در همان وضعیت و حالت بازی اول عرضه نماید و اشتباهات خود را تکرار کند. گفته شده است که این دنباله به جای RED Engine، با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته می‌شود و بعید به نظر می‌رسد داستان آن ادامه‌ای مستقیم بر نسخه‌ی اول با حضور شخصیت‌های V و جانی سیلورهند باشد.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *