4 نقد جالب درباره تریلر بازی جی تی ای 6

4 نقد جالب درباره تریلر بازی جی تی ای 6

4 حدس بازیکنان درباره بازی جی تی ای

در حالی که طرفداران با تماشای یک تریلر ۹۰ ثانیه‌ای سعی می‌کنند تا هر قطره اطلاعات را استخراج کنند و برخی از بزرگ‌ترین متخصصان GTA در رسانه‌ها گمانه‌زنی‌های آگاهانه و پیش‌بینی‌های هوشمندانه‌ای ارائه می‌دهند. در ادامه، چهار نقد جالب درباره تریلر بازی جی تی ای 6 را بررسی می کنیم.

1- لوسیا کل بازی را در آزادی مشروط می گذراند

طرفداران تئوری داده‌اند که تریلر زندگی لوسیا را به صورت معکوس نشان می‌دهد. جنایاتی که او در بازی مرتکب می‌شود در واقع همان‌هایی هستند که او را به زندان می‌اندازند، جایی که او در ابتدا قرار دارد. شواهد احتمالی از طریق تصویر اصلی بازی ارائه شده است که در آن او یک دستبند به مچ پا بسته است که در حین سکانس‌های اکشن تریلر ندارد. منطقی است که بخش عمده‌ای از بازی پس از آزادی او از زندان با احکام مشروط اتفاق می‌افتد.

خب، در اینجا ایده دیگری را مطرح می کنیم: چه می‌شد اگر پس از یک سکانس اکشن افتتاحیه، لوسیا برای بقیه بازی در آزادی مشروط باشد؟ برای اینکه دوباره زندانی نشوید، باید از دردسر دور بمانید، از قانون پیروی کنید و بعد از ساعت منع رفت و آمد بیرون نمانید. این یک قانون غیرمنتظره در فرمول بازی GTA است و هرکسی که فکر می کند این خیلی خسته کننده است، هرگز سعی نکرده است در GTA 5 بدون شکستن هیچ قانون ترافیکی یا عصبانی کردن کسی تا حد قتل در سراسر شهر رانندگی کند.

2- جی تی ای 6 در واقع یک بازی شهرسازی است!

تریلر روشن کرده که اصلی‌ترین تضاد در GTA 6 مشکلات ترافیکی شهر است. در وسط شهر، در نیمه‌شب، ترافیک چندراهی به گونه‌ای که تنها یک ماشین جلوی دیگری نمی‌تواند برود، دیده می‌شود. ما به عنوان لوسیا بازی خواهیم کرد که از زندان آزاد می‌شود، زندگی خود را درست می‌کند و برای حل مشکلات ترافیک و پارکینگ در شهر وایس‌سیتی، برنامه‌ریز شهری می‌شود.

دنیا و داستانی جدید در جی تی ای 6
دنیا و داستانی جدید در جی تی ای 6

اگر یک سامانه واقعاً کارا برای وسایل نقلیه دریایی معرفی کنید، مردم نیازی به دویدن با موتوربوت نخواهند داشت. چطور با این گروه‌های گردان موتورسوار در تریلر مقابله کنیم؟ با اسلحه؟ نه، با ارائه گزینه‌های حمل و نقل عمومی مناسب.

3- شما می توانید به عنوان تمساح بازی کنید

حال، چرا Rockstar انقدر واضح روی ویدیویی از یک تمساح که وارد یک فروشگاه می شود توقف می کند، اگر نمی خواهد این پیام را برساند که ما قرار است به عنوان آن تمساح بازی کنیم؟ GTA 5 دارای سه شخصیت قابل بازی بود. بنابراین به نظر می رسد که این بار ما قرار است لوسیا، شریک جرم او و یک خزنده ماقبل تاریخ باشیم.

بدیهی است که به عنوان تمساح، شما آزاد خواهید بود که در خیابان ها پرسه بزنید، مردم را گاز بگیرید و سایر فعالیت های رایج تمساح ها را انجام دهید. اما واضح است که هدف اصلی شما ورود به فروشگاه‌ها و تلاش برای خرید چیزها، با وجود نداشتن انگشت شست متقابل یا زبان انسانی، بدون دستگیر شدن توسط پلیس یا درگیری با یک طرفدار محیط زیست خوش‌نیت خواهد بود. دقیقاً همان نوع چالش گیم‌پلی منحصربه‌فردی که از راکستار انتظار داریم.

منبع خبر : igame.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *