Xbox انتظار امتیاز متاکریتیک ۹۰ یا بالاتر را از Hellblade 2 دارد | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

Xbox انتظار امتیاز متاکریتیک ۹۰ یا بالاتر را از Hellblade 2 دارد

به نظر می‌رسد Xbox پس از بررسی‌های داخلی خود، انتظار دارد که بازی جدید استودیوی Ninja Theory یعنی Senua’s Saga: Hellblade ۲ امتیاز ۹۰ از ۱۰۰ یا بالاتر را در متاکریتیک ثبت کند.

سال ۲۰۲۴ برای دارندگان Xbox Series S/X مملو از بازی‌های مورد انتظار متعدد است. با این حال، در میان این عناوین، Senua’s Saga: Hellblade ۲ به‌عنوان مورد انتظارترین اثر شناخته می‌شود و پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۴ را دارد.

این بازی در حال حاضر از ابتدا تا انتها قابل بازی بوده و به نظر می‌رسد که مایکروسافت بررسی‌های داخلی خود را از سال گذشته آغاز کرده است. طبق یک گزارش، این بررسی‌ها بسیار امیدوارکننده بوده‌اند و انتظار می‌رود بازی امتیاز امتاکریتیک بالاتر از ۹۰/۱۰۰ دریافت کند.

علی‌رغم لیست متنوع بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس در سال گذشته، Hi-Fi Rush به عنوان بهترین عنوان شناخته شد و میانگین نمرات متاکریتیک آن درست زیر ۹۰/۱۰۰ باقی ماند.

یکی از افشاگران به نام Nate The Hate در آخرین پادکست Spawncast به انتظارات مایکروسافت برای این اثر فرست پارتی اشاره کرد. او گفت:

مایکروسافت با توجه به بررسی‌های داخلی انتظار دارد میانگین امتیاز متاکریتیک این بازی ۹۰ به بالا باشد.

در ادامه او خاطرنشان کرد که این امتیاز ممکن است در واقعیت کسب نشود؛ زیرا مایکروسافت تنها بررسی‌های داخلی را مد نظر قرار داده است. با این حال، امتیاز بالای ۹۰/۱۰۰، Hellblade 2 را به یکی از معدود بازی‌های ایکس باکس تبدیل خواهد کرد که موفق می‌شود چنین تحسینی از سوی منتقدان دریافت کند.

اگرچه Helblade 2 مطمئناً شایسته این امتیاز به نظر می‌رسد، اما باید توجه داشت بررسی‌های داخلی مایکروسافت در گذشته چندان دقیق نبوده‌اند. سال گذشته، فیل اسپنسر اشاره کرد که نمرات Redfall در بررسی‌های داخلی بسیار بالاتر از نمره نهایی بوده است.

Redfall در یک عرضه ناامیدکننده با میانگین امتیاز ۵۶/۱۰۰ مواجه شد و بسیار پایین‌تر از سطح انتظارات عمل کرد. با این حال، از آنجایی که این بازی باید درس بزرگی به ایکس باکس داده باشد، احتمالاً روند بررسی‌های داخلی مایکروسافت از آن زمان به بعد تکامل یافته است.

Xbox انتظار امتیاز متاکریتیک ۹۰ یا بالاتر را از Hellblade 2 دارد | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

تمامی تریلرهای منتشر شده Hellblade 2 از زمان رونمایی اولیه، پروژه بلندپروازانه‌ای از Ninja Theory را نشان می‌دهند. علاوه بر استفاده از فناوری‌های خاص و جلوه‌های بصری فوق‌العاده، به نظر می‌رسد روایت اثر به گونه‌ای است که به ندرت در بازی‌های فرست پارتی ایکس باکس می‌بینیم.

بنابراین، اگر بازی در بهترین حالت فنی عرضه شود و به تمام وعده‌هایش از بازاریابی اولیه عمل کند، می‌توانیم شاهد کسب امتیاز متاکریتیک بالای ۹۰ از آن باشیم. Hellblade 2 هنوز تاریخ انتشار قطعی دریافت نکرده است، اما با توجه به اینکه مایکروسافت ظاهراً در حال برنامه‌ریزی یک رویداد Developer Direct در این ماه است، احتمال دارد Ninja Theory بازی خود را در جریان این رویداد به نمایش بگذارد و در نهایت تاریخ دقیق انتشار را اعلام کند.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023 | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

درآمد یک میلیارد دلاری ولو از Counter-Strike در سال 2023

یک گزارش جدید نشان می‌دهد که شرکت ولو (Valve) نزدیک به یک میلیارد دلار از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *