آلمان صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی را افزایش داده است

آلمان صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی را افزایش داده استرسانه های خبری گزارش دادند که آلمان صادرات تسلیحات به رژیم صهیونیستی را افزایش داده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری آناتولی، به گفته وزارت اقتصاد آلمان، دولت این کشور اجازه صادرات تقریبا ۳۰۳ میلیون یورو (۳۲۳ میلیون دلار) به رژیم صهیونیستی را تا دوم نوامبر داده که تقریبا ۱۰ برابر بیشتر برای کل سال ۲۰۲۲ (۳۲ میلیون یورو) است.
این مجوزها عمدتا شامل قطعاتی برای دفاع هوایی و تجهیزات ارتباطی رژیم صهیونیستی است.
“بوریس پیستوریوس”، وزیر دفاع آلمان در جریان نشست ناتو در بروکسل در ماه گذشته میلادی تایید کرد که رژیم صهیونیستی برای نیروی دریایی خود درخواست مهمات داده است.
وی در آن زمان گفته بود: ما با اسرائیلی‌ها درباره اینکه اوضاع چطور پیش می‌رود، صحبت می‌کنیم.
همچنین حمایت بیشتر نظامی و تجهیزاتی در دستور کار است و مقام‌های دولت آلمان گفته‌اند که به درخواست‌های رژیم صهیونیستی پاسخ می‌دهند.
در این میان، آنالنا بربوک وزیر خارجه آلمان نیز در نشست وزرای خارجی کشورهای عضو گروه ۷ در توکیو، ژاپن به بررسی راه حل احتمالی صلح در نوار غزه پرداخت و گفته بود: ما به راه حل‌های هوشمندانه‌ای نیاز داریم که چگونه و توسط چه کسانی می‌توان غزه را در آینده مدیریت کرد. ما به گام‌های عملی برای راه‌حل دو دولتی نیاز داریم، حتی اگر راه‌حلی طولانی باشد.

منبع خبر : www.isna.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

سردرگمی صهیونیست‌ها و انتخاب گزینه‌های جنون‌آمیز

سردرگمی صهیونیست‌ها و انتخاب گزینه‌های جنون‌آمیز

با ادامه شعارهای مقامات رژیم صهیونیستی درباره پیشروی در غزه و مانور آن‌ها بر روی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *