احتمال حضور آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای در فیلم Fantastic Four | پایگاه خبری لوقمه | Lughme

احتمال حضور آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای در فیلم Fantastic Four

مدتی است که شایعات آنلاین وجود دارد مبنی بر اینکه استودیو مارول قصد دارد یک شرور زن را در Fantastic Four قرار دهد. و برخی تا آنجا پیش رفتند که پیشنهاد کردند که جنسیت کاراکتر Silver Surfer تعویض شود. در اینجا طبق اخبار احتمال حضور آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای بالا می رود.ما هیچ جزئیات بیشتری در مورد این داستان در دست نداریم. اما دیدن آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای یا همان سیلور سرفر بدون شک لذت بخش خواهد بود.

شخصیت زن شرور

Silver Surfer تنها هرالد(منادی) Galactus نیست و مطمئناً اولین نفر نبود. با در نظر گرفتن این موضوع فرانکی ری کاندیدای محتمل‌تری به نظر می‌رسد. در نهایت باید دید چه کسی موفق به دریافت این نقش برای بازی در دنیای مارول می شود.
در کمیک‌ها فرانکی به لطف دانشمند فینیاس تی. هورتون، قدرت‌های انسانی خود را به دست آورد. او بعداً عاشق جانی استورم شد. اما در تلاش برای نجات زمین داوطلب شد تا هرالد جدید گالاکتوس شود. فرانکی که با قدرت کیهانی آغشته شده بود. وظیفه یافتن دنیاهای جدیدی را برای استادش پیدا کرد تا آنها را مصرف کند.
البته این حدس و گمان از سوی ماست. و تنها چیزی که در حال حاضر با اطمینان می دانیم این است که تیلور جوی به دنبال یک زن شرور است. در حالی که او اولین بازی خود در مارول را با The New Mutants انجام داد.
موج‌سوار نقره‌ای یک بیگانه انسان‌نما با پوستی فلزی است. که قادر به سفر در فضا با استفاده از وسیله‌ای شبیه به تخته موج‌سواری است. او در ابتدا یک ستاره‌شناس جوان به نام نورین راد در سیارهٔ زن-لا بود. او سیارهٔ خود را از دست «بلعنده جهان‌ها» گالاکتوس، با خدمت به او به عنوان یکی از منادی‌هایش نجات داد. و در عوض با بخش کوچکی از نیروهای کیهانی گالاکتوس آغشته شد. سپس راد از قدرت گسترده، بدنی جدید و وسیله‌ای مشابه با تخته موج‌سواری برخوردار شد که توسط آن می‌توانست با سرعتی بیش از سرعت نور پرواز کند.
آنیا تیلور جوی در نقش موج سوار نقره ای

تایید نهایی بازیگران

اگر پاسکال برای ایفای نقش در Fantastic Four تایید نهایی دهد. انتظار می‌رود که اطلاعیه ای منتشر شود و لیست کامل بازیگران این فیلم را منتشر کند. ونسا کربی همچنان پیشتاز بازی در نقش سو استورم/زن نامرئی است که گفته می‌شود نقش اول فیلم را بر عهده دارد. و جوزف کوئین و ایبون ماس باچرخ به ترتیب در نقش‌های Human Torch و The Thing بازی می‌کنند.
در همین حال خاویر باردم برای بازی در نقش گالاکتوس در نظر گرفته شده است. همچنین برای نقش دکتر دووم به نظر می رسد که کیلین مورفی به عنوان گزینه اصلی خواهد بود. اگر چه پیش از این  آدام درایور برای این نقش اعلام آمادگی کرده بود. اما گفته می شود به دلیل مشغله کاری این نقش را رد کرده است.
مت شاکمن کارگردان با جاش فریدمن، همکار نویسنده Avatar: The Way of Water و Cam Squires از WandaVision بر روی آخرین پیش نویس فیلمنامه Fantastic Four کار کرده است. این فیلم در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ 2 می 2025 برنامه ریزی شده است.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *