فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

اولین واکنش‌ها به فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

اولین واکنش‌ها به فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes به ستایش بازی بازیگران آن پرداختند.

 

فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌هایی به همین نام است که قرار است بینندگان را به سرزمین پانم بازگرداند. سکان کارگردانی این اثر سینمایی را فرانسیس لارنس در دست دارد که سابقه کارگردانی فیلم‌های قبلی این مجموعه را نیز در کارنامه خودش دارد.

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» داستان کوریولانوس اسنو جوان با بازی تام بلیث را دنبال می‌کند که به دنبال آن است تا بار دیگر نام و آوازه خانواده خودشان را به اوج برساند. او با فردی از منطقه ۱۲ به نام لوسی گری بیرد با بازی ریچل زگلر آشنا می‌شود و مربی او در مسابقات خواهد بود. در ادامه نظر برخی از منتقدان و بینندگان درباره این اثر سینمایی قرار دارد.

واکنش‌ها به فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

فیلم The Hunger Games The Ballad of Songbirds Snakes

پری نمیروف:

من از طرفداران سرسخت این مجموعه هستم و کتاب «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» را دوست داشتم و باید بگویم که این فیلم تازه خیلی خوب است. در حقیقت، دو سوم ابتدایی فیلم عالی است ولی بهتر بود که داستان کتاب در قالب دو فیلم بازگو شود. به طور کلی، این اثر یک فیلم بسیار موفق نیست اما همچنان اثری تازه و جذاب در این فرنچایز به شمار می‌رود.

GoldenNinja3000:

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» فیلمی پیچیده از لحاظ احساسی است که همراه با نقش‌آفرینی‌های بسیار درخشان است و توانسته رمان را به خوبی به روی پرده سینماها بیاورد. با این حال، تغییرات کوچک روی شخصیت کاراکترها تأثیر گذاشته که مطمئنا باب میل خوانندگان کتاب نخواهد بود.

The Hollywood Handle:

این اثر سینمایی فیلمی فوق‌العاده است که فرنچایز اصلی را غنی می‌کند. بازیگران همچون پیتر دینکلیج، ریچل زگلر، وایولا دیویس و تام بلیث فوق‌العاده هستند و این در حالی است که طراحی تولید و موسیقی نیز برجسته است.

ریچارد نتو:

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» اثری شگفت‌انگیز با بازیگرانی فوق‌العاده است. این فیلم بسیار خوش ساخت است و طراحی تولید و موسیقی متن آن بی‌نقص هستند. شاید بهترین فیلم این فرنچایز نباشد اما همچنان اثری خوب است.

MamasGeeky:

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» به خوبی توانسته نشان بدهد که چطور کوریولانوس اسنو به چنین فردی تبدیل شده است. تام بلیث توانسته نقش‌آفرینی بسیار درخشانی از خودش ارائه کند و این در حالی است که کل بازیگران فوق‌العاده هستند.

دنیل هووات:

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» بهترین اثر در این مجموعه است و اثری تاریک‌تر و کاراکتر محورتر به شمار می‌رود و این در حالی است که سرگرم‌کننده نیز است. با خطرات زیاد، اکشن‌های خوب و نقش‌آفرینی‌های درخشان، این فیلم به خوبی بیننده‌ها را به پانم باز می‌گرداند.

اریک ایتالیانو:

شاید فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» بیش از اندازه طولانی باشد ولی همچنان سرعت خوبی دارد و از داستانی قانع‌کننده و جذاب بهره می‌برد. این اثر واقعا جذاب و خشن است و بازی بازیگران به خصوص ریچل زگلر در آن فوق‌العاده است.

فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *