تریلر مستند Incredible Animal Journeys با روایت جرمی رنر

تریلر مستند Incredible Animal Journeys با روایت جرمی رنر

به تازگی تریلری برای مستند Incredible Animal Journeys منتشر شده که روایت آن را جرمی رنر در دست دارد.

 

حیوانات جالب و مناظر بسیار زیبا آن چیزی است که طرفداران از مستندها می‌خواهند و نشنال جئوگرافیک نیز این موضوع را می‌داند و در مستند تازه خودش یعنی مستند Incredible Animal Journeys نیز همین موارد را ارائه کرده است. این شبکه به تازگی تریلری برای این مستند منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

همانطور که از عنوان این مستند مشخص است، این اثر قرار است داستان سفر حیوانات از پرنده‌های بسیار کوچک گرفته تا بزرگترین نهنگ‌ها را به نمایش در بیاورد. در این مستند تازه، نیم نگاهی عمیق‌تر از سفر پر از خطر حیوانات مختلف به نمایش گذاشته می‌شود، حیواناتی که تنها غریزه خودشان را به عنوان راهنما دارند.

همانطور که در تریلر منتشر شده در بالا مشخص است، راوی این مستند جرمی رنر است، بازیگری که اخیرا دچار صدمات جدی‌ای شد اما همچنان مشغول به کار است. او علاوه بر صداپیشگی این مستند، قرار است در فصل سوم سریال Mayor of Kingstown نیز حضور داشته باشد که به تازگی تمدید شده است.

این مستند در تاریخ ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲) از شبکه نشنال جئوگرافیک پخش خواهد شد و روز بعد روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس و هولو در دسترس خواهد بود.

منبع خبر : gamefa.com

 


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *