سریال The Penguin

تصویر تازه سریال The Penguin با بازی کالین فارل

به تازگی تصویری از نسخه فرعی فیلم بتمن یعنی سریال The Penguin با بازی کالین فارل منتشر شده است.

فیلم The Batman محصول سال ۲۰۲۲ توانست با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود و پس از آن نیز مت ریوز ساخت نسخه‌ای فرعی از آن را در دستور کار خودش قرار داد که سریال «پنگوئن» نام دارد و همانطور که از عنوانش مشخص است، حول محور شخصیت آسوالد کابلپات ملقب به پنگوئن است.

همانند اثر سینمایی، این سریال تازه نیز با نقش‌آفرینی کالین فارل در نقش پنگوئن خواهد بود و داستان‌های بیشتری از این شخصیت در دنیای مجرمانه و تاریک گاتهام را به نمایش در خواهد آورد. این اثر را می‌توان دنباله‌ای مستقیم برای فیلم «بتمن» با بازی رابرت پتینسون دانست.

تصویر تازه منتشر شده از سریال «پنگوئن» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، کالین فارل در گریم پنگوئن و در لباسی سفید را نشان می‌دهد. این تصویر همچنین به ارتقای پنگوئن پس از مرگ فالکون در پایان فیلم «بتمن» اشاره دارد.

سریال The Penguin

لباس سفید نسبت به لباس سیاه و شناخته شده پنگوئن متفاوت است و همین نیز نشان دهنده آن است که این سریال قرار است فاز متفاوتی در قوس داستانی این شخصیت را به نمایش بگذارد. اتفاقات سریال تنها چند روز پس از اتفاقات فیلم جریان دارد،‌ درست زمانی که خلاء قدرت در گاتهام شکل گرفته و مطمئنا پنگوئن به دنبال به دست آوردن آن است.

سریال «پنگوئن» قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی روی سرویس آنلاین مکس پخش شود و این در حالی است که فیلم «بتمن ۲» برای اکران در اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‎‌ریزی شده است.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *