Adam Driver in Ferrari movie

تصویر جدیدی از فیلم Ferrari منتشر شد

جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Ferrari، انزو فراری را پیش از رخداد تراژدی میله میلیا و در سکوی تماشاگران به تصویر می‌کشد.

 

فیلم Ferrari روایتگر داستان انزو فراری فقید در سال ۱۹۵۷ است که زندگی شخصی و امپراطوری ورزشی خود را در معرض نابودی می‌بیند. او از طرفی به تازگی فرزند خود را از دست داده و همین مسئله روابط او را با همسرش دچار مشکل کرده است و از طرفی دیگر تجارت او رو به ورشکستگی است. فراری تصمیم به شلیک آخرین تیر ترکش می‌گیرد و تقریباً تمام سرمایه‌ی انسانی و مادی خود را صرف نتیجه گرفتن در مسابقات میله میلیا می‌کند

مسابقات میله میلیا که از سال ۱۹۲۷ پایه‌گذاری شد؛ مسابقه‌ی رقابت میان اتومبیل‌های اسپرت است که باید حدود ۱۰۰۰ کیلومتر را در طول ایتالیا رانندگی کنند؛ این مسابقه در سال ۱۹۵۷ تبدیل به یک تراژدی تلخ شد و به دلیل رخداد دو تصادف مرگبار تعداد نه نفر از تماشاگران که چهار نفر آن‌ها کودک بودند و دو نفر از رانندگان و یک نقشه‌خوان جان خود را از دست دادند.

با اینکه این مسابقه پیش‌تر نیز به دلیل سرعت‌های غیرمتعارف منجر به ایجاد تصادف‌های مرگبار میان رانندگان و تماشاچیان شده بود؛ اما وسعت این فاجعه در حدی گسترده بود که دولت ایتالیا دیگر نتوانست چشم خود را بر روی اشتباهات برگزارکنندگان این مسابقات ببندد و تنها سه روز پس از پایان مسابقات سال ۱۹۵۷ تصمیم به توقف مسابقات میله میلیا گرفت.

این اتفاق به نقطه‌ی عطفی در کمپانی فراری تبدیل شد که اتفاقاً یکی از موضوعات مورد تمرکز مایکل مان در اقتباس سینمایی خود از زندگی انزو فراری است. به مناسبت نزدیک شدن به تاریخ انتشار فیلم Ferrari، تصویر جدیدی از این اثر منتشر شده است که انزو فراری را در مسابقات میله میلیا ۱۹۵۷ و احتمالاً کمی پیش از وقوع تصادفات مرگبار به تصویر کشیده است.

شما می‌توانید جدیدترین تصویر منتشر شده از فیلم Ferrari را در زیر تماشا کنید.

فیلم Ferrari به کارگردانی خالق فیلم تحسین‌شده‌ی Heat (مخمصه)، یعنی مایکل مان و بر اساس فیلمنامه‌ای از تروی کندی مارتین فقید، نویسنده‌ی فیلم کلاسیک The Italian Job (شغل ایتالیایی) توسعه یافته است.

فیلمنامه‌ی این اثر از کتاب Enzo Ferrari: The Man, The Car, The Races, The Machine (انزو فراری: مرد، اتومبیل‌ها، مسابقات، ماشین) اثر خبرنگار مشهور مسابقات اتومبیل‌رانی، یعنی براک ییتس فقید نگاشته شده است. از بازیگران فیلم Ferrari می‌توان به آدام درایور و پنه‌لوپه کروز اشاره کرد.

فیلم Ferrari در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۳ (۴ دی ۱۴۰۲) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع خبر : gamefa.com

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *