درهفته اول دی ماه اتفاق می‌افتد| اکران آنلاین «کت چرمی» و «آهنگ دونفره»

درهفته اول دی ماه اتفاق می‌افتد| اکران آنلاین «کت چرمی» و «آهنگ دونفره»

همزمان با شروع فصل زمستان و در هفته اول دی ماه دو فیلم «کت چرمی» ساخته حسین میرزامحمدی و «آهنگ دونفره» به کارگردانی آرزو ارزانش وارد چرخه اکران آنلاین می‌شوند.

به گزارش فیلم‌نیوز، پلتفرم‌های فیلمنت و فیلیمو در هفته اول دی ماه به ترتیب فیلم‌های «آهنگ دونفره» و «کت چرمی» را به شکل اختصاصی در قالب اکران آنلاین منتشر می‌کنند.

پلتفرم «فیلمنت» که مدتی است در عرصه اکران آنلاین فعال شده و در حال حاضر فیلم‌های «سه کام حبس»، «عروسی مردم»، «مصلحت» و «بی مادر» را در حال اکران دارد، از اواسط هفته جاری و از روز سه‌شنبه پنجم دی ماه فیلم کمدی «آهنگ دونفره» نخستین ساخته سینمایی آرزو ارزانش را وارد چرخه اکران آنلاین می‌کند. این فیلم کمدی با بازی احمد مهرانفر، فرزاد فرزین، بهاره کیان افشاری و امیر حسین رستمی از 19 فروردین ماه سال جاری روی پرده رفت و در مجموع نزدیک به 20 میلیارد تومان فروش کرد.

جواد عزتی در نمایی از فیلم «کت چرمی»

«کت چرمی» یکی از فیلم‌های بحث برانگیز جشنواره چهل و یکم نیز از ششم دی ماه اکران آنلاین خود را به شکل اختصاصی در پلتفرم فیلیمو آغاز می‌کند. این فیلم که در آن جواد عزتی همراه با رویا تیموریان، ستاره پسیانی، گلاره عباسی، عباس جمشیدی‌فر و صابر ابر به ایفای نقش پرداخته‌اند از جمله فیلم‌های اجتماعی پرفروش اکران امسال بود. کت‌چرمی که نخستین ساخته سینمایی حسین میرزا محمدی است از هفدهم خرداد ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور شروع کرد و توانست در طول مدت اکران خود با جذب 331 هزار و 277 مخاطب به گیشه 14 میلیارد و 500 میلیون تومان دست پیدا کند.

منبع خبر : www.filmnews.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *