اظهارات رابرت پتینسون درباره بازیگریش

رابرت پتینسون: بعد بازی در یک فیلم خودم را از آن جدا می‌دانم

اظهارات رابرت پتینسون درباره بازیگریش نشان می‌دهد که او از حرقه و مهارت خودش در سینما راضی نیست. او می گوید: «احساس می‌کنم از آن گسسته شده‌ام.»

در مصاحبه با مجله «واندرلند»، «رابرت پتینسون» اظهار می‌کند که پس از پایان فیلمبرداری یک پروژه، خود را از آن جدا می‌بیند. پتینسون، اخیرا احساس بدی نسبت به بازیگری‌اش دارد و خروجی کار خود را پس از پایان پروژه خوب نمی‌بیند.

اظهارات رابرت پتینسون درباره بازیگریش

“رابرت پتینسون” در این مصاحبه اظهار می‌کند:

«قبلاً با تماشای خودم واقعاً مشکل داشتم. حالا، به محض اینکه تمام شود، احساس می‌کنم از آن گسسته شده‌ام. منظورم گسستن به شکل بدی نیست…»

“بری کیوگان” هم اضافه می‌کند:

«وقتی فیلمی تمام شود، تمام شده. همان اندازه که در روز اول مایه گذاشته‌ام در روز آخر می‌گذارم. همیشه سعی می‌کنم این را به یاد داشته باشم.»

پتینسون در ادامه گفت:

«از سوی دیگر، وقتی احساس اضطراب نمی‌کنم بیشتر مضطرب می‌شوم. به همین دلیل است که وقتی نقش جدیدی شروع می‌کنم… یعنی کمکی نمی‌کند وقتی به ندرت نقش بازی می‌کنم، چون دوست داشتم که بیشتر بازی می‌کردم. احساس می‌کنم به نقطه شروع برگشته‌ام. می‌دانم که دفعه بعد وقتی در اثری بازی می‌کنم، با خود می‌گویم نمی‌دانم باید چه کنم.»

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون اخیرا در مصاحبه‌ای که با اینترویو داشت گفته که هنوز هم با ترس عمیقی از تحقیر روبرو است و این ترس بستگی به خودش دارد. او در این باره می‌گوید:

«می‌دانم که می‌توانید بگویید فیلمنامه مزخرف بوده یا کارگردان بدرفتار است و چنین و چنان؛ اما در نهایت هیچ‌کس به این دلایل اهمیت نمی‌دهد. همه می‌گویند بازی شما ضعیف است و اکثر مردم می‌گویند ضعیف بوده‌اید حتی اگر تمام تلاش خود را کرده‌اید.»

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *