داگپول در ددپول 3

رایان رینولدز فاش کرد که داگپول در ددپول 3 حضور خواهد داشت

به نظر می رسد که پایان اعتصاب SAG-AFTRA سرانجام به رایان رینولدز اجازه داد تا خبرهای واقعاً عظیمی درباره Deadpool 3 اعلام کند. گفته می شود داگپول در ددپول 3 حضور خواهد داشت.
طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلمبرداری Deadpool 3 در طول اعتصاب به حالت تعلیق درآمده بود. اما با پایان آن امیدواریم که به سرعت به مسیر اصلی بازگردد. رینولدز فاش کرد که نقش داگپول در این فیلم احتمالاً به اندازه شخصیت‌های محبوبی مانند ولورین هیو جکمن کمتر درگیر خواهد بود، اما باید منتظر جذابیت‌های زیادی باشیم.
گمانه زنی هایی وجود دارد که به دلیل تاخیر در فیلمبرداری Deadpool 3 از تاریخ اکران تابستان 2024 به تعویق خواهد افتاد. این فیلم برای 3 می برنامه ریزی شده بود که اوایل تابستان اکران می شود. و به نظر می رسد حداقل در آن فصل بماند. این امکان وجود دارد که فیلم در حدود چند هفته یا حتی یک ماه جلو بیفتد. اما واضح است که تاخیر عمده‌ای ندارد.

برای کسانی که آشنایی ندارید داگپول در واقع یک شخصیت واقعی از کتاب های کمیک است. او یکی از اعضای سپاه ددپول، گروهی از ددپول ها از سراسر جهان چندگانه بود. کتاب کمیک Dogpool به اندازه نسخه فیلم زشت نبود. اما با توجه به طرحی مبتنی بر چند وجهی که احتمالاً Deadpool و Wolverine را وارد MCU می کند. منطقی است که نسخه های دیگر Deadpool ظاهر شوند.
حضور داگپول در ددپول 3 اولین نسخه حیوانی قهرمانی از یک جهان دیگر نیست که در MCU دیده ایم. در سریال لوکی نیز در فصل اول، لوکی با تمساح لوکی آشنا شد.

منبع خبر : movie21.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *