انیمه جان ویک

ساخت انیمه جان ویک تأیید شد

با تأیید «چاد استاهلسکی» (Chad Stahelski)، انیمه جان ویک ساخته می‌شود. این اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که این کارگردان چندی پیش، از پایان این فرانچایز خبر داده بود.

اخبار مربوط به فرنچایز جان ویک، در حال حاضر توجه تمام رسانه‌ها را به خودش جلب کرده و «چاد استاهلسکی»، خالق این مجموعه اکشن، روز گذشته درباره آینده این فرنچایز در سینما و تلویزیون، صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

ساخت انیمه جان ویک تأیید شد

با اتمام فرانچایز جان ویک در قسمت چهارم، تهیه‌کنندگان قصد دارند پروژه‌های مختلف و جاه‌طلبانه‌ای را در زمینه‌های مختلف دیگری تولید کنند. «چاد استاهلسکی»، کارگردان متفکر این فرنچایز، در یک پادکست صوتی به نام The Discourse، در مورد برنامه‌های آینده این مجموعه صحبت کرد و گفت که انیمیشن جان ویک ساخته خواهد شد.

انیمه جان ویک

«چاد استاهلسکی»، در طی این پادکست اعلام کرد که تا زمانی که ایده‌ی مناسبی وجود نداشته باشد، به ساخت جان ویک 5 نخواهد پرداخت؛ اما به گسترش این فرنچایز در رسانه‌های مختلف موافق است و از ایده‌های جدید استقبال می‌کند. او همچنین اعلام کرد که مسائل جالب و شگفت‌انگیزی در انتظار ما هستند.
طبق گفته‌های او، تیم تولید قصد دارد تا از کلیشه‌های رایج فاصله بگیرد و نشان دهد که دنیای جان ویک، گسترده‌تر از صرفاً یک فیلم اکشن است. همچنین «چاد استاهلسکی»، به طور غیرمنتظره‌ای خبر از ساخت انیمه John Wick داده و اعلام کرده که فرایند تولید آن به زودی آغاز خواهد شد.
او علاقه زیادی به رسانه تلویزیونی دارد و می‌گوید که قالب تلویزیون می‌تواند بستر مناسبی برای به تصویر کشیدن رویدادهای جدید دنیای جان ویک باشد. او به دلیل علاقه شدیدی که به فرهنگ و ملیت ژاپن دارد، انیمیشن دو بعدی این فرانچایز را خواهد ساخت.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *