فیلم Napoleon ریدلی اسکات

فیلم Napoleon ریدلی اسکات ، به سگش لولو تقدیم شد

فیلم «ناپلئون»، که توسط کارگردان برجسته، ریدلی اسکات ساخته شده، به سگش لولو تقدیم شده است. این اقدام اسکات را می‌توان نشان از عمق احترام و محبت او به هر موجود زنده‌ای دانست.

فیلم «ناپلئون» (Napoleon) چهارشنبه شب گذشته به نمایش درآمد و در حال حاضر در مسیر افتتاحیه ۳۰ میلیون دلاری قرار دارد. این فیلم، شبیه به فیلم‌های دنیای سینمایی مارول نیست و صحنه‌های اضافه پس از تیتراژ پایانی ندارد. اما کسانی که تا آخرین لحظه فیلم را تماشا کرده‌اند، شاهد این بوده‌اند که کارگردان با صدور متنی که پس از پایان فیلم و پیش از آغاز تیتراژ پایانی روی صفحه نشان داده می‌شود، این اثر را به «لولو» تقدیم کرده است.

فیلم Napoleon ریدلی اسکات

ریدلی اسکات ریزه‌کاری‌های مضحکی را در تور مطبوعاتی فیلم «ناپلئون» افشا کرد که بیشتر درباره پیام پایان فیلم است که تا حالا فاش نشده بود. گزارشی از «دیسایدر» بیان می‌کند که «لولو» در واقع نام سگ کارگردان است.

فیلم Napoleon ریدلی اسکات

در این گزارش آمده است که «لولو» نام سگ ریدلی اسکات است. یکی از مقالات «هالیوود ریپورتر» با موضوع حیوانات خانگی در صنعت فیلمسازی سال 2014 منتشر شده که شرکت فیلمسازی «آر‌اس‌ای» که توسط ریدلی اسکات و برادرش تونی اسکات تأسیس شده است، به کارمندان اجازه می‌دهد حیوانات خانگی خود را به دفتر بیاورند و آن‌ها در محل کار آزادانه گشت و گذار کنند. در این مقاله ذکر شده بود که اسکات همیشه همراه سگش در دفتر حضور داشت.

منبع خبر : figar.ir

بروز ترین اخبار دنیا در یک لوقمه با پایگاه خبری لوقمه


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

پیشنهاد آخرهفته فیلم‌نیوز در بخش«کاناپه» | امروز روی کاناپه فیلم «صادق کرده» ساخته ناصر تقوایی را ببنید | انتقام

فرانک کلانتری | صادق کرده حالا بخشی هویت تاریخ سینمای ایران است که سال ۱۳۵۱ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *